Seriál WandaVision nebude mať podľa Elizabeth Olsenovej druhú sériu

Seriál WandaVision nebude mať podľa Elizabeth Olsenovej druhú sériu

 

Smutné správy pre fanúšikov Marvelu a komiksov, ktorí čakali, že sa superhrdinská dvojica Wanda a Vision vráti v pokračovaní úspešného sitkomu.

Podľa Elizabeth Olsen, ktorá v seriáli a sérii Avengers stvárnila Wandu Maximoff alias Scarlet Witch, bol projekt WandaVision zamýšľaný ako jednorazová záležitosť. Ako už určite všetci viete, pôvodne mal Marvel odštartovať druhú fázu seriálom Falcon a Zimný vojak, no pandémia koronavírusu plány zmenila. Na Disney+ tak debutoval ako prvý projekt, ktorý mal prísť až neskôr, a to WandaVision.

Správy o tom, že tento vôbec prvý superhrdinský sitkom bude jednorazovou záležitosťou, pustila do obehu samotná Olsenka počas rozhovoru s ďalšou známou herečkou Kaley Cuoco alias Penny z Teórie veľkého tresku. Obe dámy sa chvíľku doťahovali o tom, kedy začnú nakrúcať druhé série ich najnovších seriálov, keď v tom Elizabeth odpovedala, že WandaVision nebude mať pokračovanie. Kaley však pohotovo reagovala, že to isté tvrdila ona ešte predtým, než bola Letuška (v originálnom znení The Flight Attendant) naplánovaná aj na sériu číslo dva.

„Teda...“ zarazila sa Olsenová, „... Neviem. pri Marveli nemôžete povedať nie,“ dodala tajomne. Možno teda predsa len existuje nádej, že Wanda a Vision sa vrátia v ďalšom spoločnom dobrodružstve. Predstaviteľka Scarlet Witch však dodala, že by bola šokovaná, ak by sa seriál ešte vrátil.

Nuž... uvidíme.

Zdroj: w.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk