Sony zverejnilo obrázok z filmu Uncharted a fanúšikovia série nie sú nadšení

Sony zverejnilo obrázok z filmu Uncharted a fanúšikovia série nie sú nadšení

 

Toto je Drake?

Filmové spracovanie hernej série Uncharted je v nejakej fáze prípravy už viac ako dekádu, no vyzerá to tak, že už sa dočkáme svetla na konci tunela. Popri problémom, ktoré filmovým štúdiám spôsobil COVID-19 totiž produkcia prebehla a čakáme už iba na finálne vydanie filmu.

Hlavné úlohy si vo filme zahrajú Tom Holland ako Nathan Drake a Mark Wahlberg ako Victor Sullivan a konečne sme ich oboch mohli vidieť v akcii a reakcie...nie sú práve nadšené. Fanúšikovia hernej ságy kritizujú mnoho vecí od faktu že Wahlbergovi chýbajú ikonické fúzy, cez to, že Holland ani zďaleka nepripomína Drakea a to ani oblečením a až po celkové vyznenie scény, ktoré v žiadnom prípade nekričí sériou Uncharted.

Je to však iba jeden obrázok a preto si na vynášanie súdov radšej počkáme. Sony do produkcie tohto filmu investovalo viac ako 120 miliónov dolárov a do kín by mal film prísť 18. februára 2022. A mimochodom. V rozhovore pre New York Times zástupcovia Sony Pictures Entertainment popreli, že by pracovali na filmovom alebo seriálovom spracovaní God of War. Naopak, prenesenia na strieborné plátno by sa mali dočkať The Last of Us, Ghost of Tsushima a Twisted Metal.

Zdroj: NYTimes

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk