Už čoskoro sa začne produkcia seriálu The Last of Us

Už čoskoro sa začne produkcia seriálu The Last of Us

 

Adaptácia The Last of Us má byť prvou televíznou sériou od PlayStation Productions.

Výroba adaptácie populárnej Playstation exkluzivity The Last of Us od HBO sa začne toto leto v kanadskom Calgary a očakáva sa, že bude trvať 11 mesiacov. Samotná predprodukcia sa začala v polovici marca a na točenie seriálu si herci počkajú do 5. júla. Očakávané dokončenie je naplánované na 8. júna 2022.

Täto informáciu potvrdila aj Medzinárodná aliancia divadelných predstaviteľov v Calgary.

Adaptácia Last of Us má byť prvou televíznou sériou od PlayStation Productions, štúdia založeného spoločnosťou Sony Interactive Entertainment, ktoré má prispôsobiť svoje pôvodné herné vlastnosti filmu a televízii. Vo februári boli herci Pedro Pascal a Bella Ramsey oficiálne obsadení ako hlavné postavy Joel a Ellie. Títo herci účinkovali aj v populárnom seriály Hra o Tróny.

Očakáva sa, že séria pokryje udalosti pôvodného filmu The Last of Us, ktorý vyšiel v roku 2013, a môže obsahovať obsah založený na The Last of Us Part 2, ktorý bol uvedený v roku 2020. Druckmann, ktorý je kreatívnym riaditeľom hier The Last of Us, nedávno odhalil, že niektoré šou dialógov boli prevzaté priamo z hry, hoci televízny seriál nebude priamym prerozprávaním titulu Naughty Dog a niektoré epizódy sa dokonca budú veľmi líšiť. 

„HBO nás skvelo tlačí, aby sme sa vzdialili od tvrdej akcie a viac sa sústredili na drámu postavy. Niektoré moje doterajšie obľúbené epizódy sa od príbehu výrazne odlišovali a ja sa nemôžem dočkať, až ich ľudia uvidia.“

Spoločnosť Sony údajne vyvíja tri filmy a sedem televíznych programov založených na hrách PlayStation, vrátane filmu Uncharted v hlavnej úlohe s Tomom Hollandom, ktorý bol nedávno odložený na február 2022, a televízneho seriálu Twisted Metal.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk