POTVRDENÉ: Cate Blanchett si zahrá Lilith vo filme Borderlands

POTVRDENÉ: Cate Blanchett si zahrá Lilith vo filme Borderlands

 

Vitaj na Pandore, Cate!

Oskarová herečka Cate Blanchett bude hrať jednu z hlavných úloh v pripravovanej filmovej adaptácii hernej série Borderlands. Portál Hollywood Reporter potvrdil, že Cate si vo filme zahrá jednu z pôvodných štyroch hrateľných postáv, čarodejnicu Lilith. Ide o prvú herečku, ktorá bola zatiaľ pre tento film oznámená.

Filmová adaptácia obľúbenej looter-shooter hry bola ohlásená ešte v roku 2015, ale prípravy sa zasekli. Všetko sa opäť dalo do pohybu až tento rok, keď sa s filmom začal spájať aj režisér Eli Roth. Rothovu prácu sme mohli vidieť v slasheri Hostel alebo Nebezpečnom pokušení s Keanu Reevesom.

„S Cate sa mi pracovalo skvelo na filme Tajomstvo domu s hodinami a som presvedčený, že neexistuje rola, ktorú by nezvládla. Cate rozozvučí každú scénu, pracovať s ňou je snom každého režiséra a som nesmierne rád, že budem mať túto možnosť opäť. Som si istý, že na striebornom plátne oživíme ďalší ikonický charakter,“ povedal režisér o Cate.

Scenár k pripravovanému filmu napísal Craig Mazin, ktorý sa preslávil scenárom pre seriál Černobyl a pre filmy Hangover 2 a 3.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk