Ak by vám nestačil jeden Mortal Kombat film, tak v príprave je aj druhý

Ak by vám nestačil jeden Mortal Kombat film, tak v príprave je aj druhý

 

Tentokrát bude ústrednou postavou Scorpion.

Nejak sa nám s tými hernými adaptáciami roztrhlo vrece. Filmová adaptácia Uncharted je síce na smiech celému svetu, no okrem toho sa chystá seriál Halo, príde aj pokračovanie Tomb Raider a netreba zabúdať ani na film Minecraft a aj na Sonica a Monster Hunter. A popri tom už vieme, že sa dočkáme aj filmovej adaptácie populárnej série Mortal Kombat.

A ten dostaneme dokonca v dvojitej dávke. Popri filmovom spracovaní Mortal Kombat, ktorý uvidíme až v budúcom roku je totiž vo vývoji aj animovaný film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge, ktorý sa sústredí na jednu z najikonickejších postáv série, Scorpiona.

Tento animovaný film by sme údajne mohli vidieť ešte v prvej polovici tohto roka a podľa informácií z príprav sa dočkáme questu pomsty Scorpiona za smrť jeho rodiny a klanu. Za film je zodpovedná spoločnosť Warner Bros. Animation a jeho režisérom je Ethan Spaulding (Batman: Assault on Arkham, Justice League: Throne of Atlantis). V pozícii kreatívneho konzultanta sa na projekte podieľa aj šéf vývoja série Mortal Kombat Ed Boon.

Zdroj: Hollywood Reporter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk