Luke Skywalker ako Vesemir v Zaklínačovi? Mark Hamill v sebe opäť nezaprel „trolla“

Luke Skywalker ako Vesemir v Zaklínačovi? Mark Hamill v sebe opäť nezaprel „trolla“

 

Vymení svetelný meč za ten strieborný? My by sme to brali!

Po tom, čo sa na internete začali ozývať hlasy fanúšikov žiadajúce, aby sa v druhej sérii seriálu Zaklínač objavil Mark Hamill ako Vesemir, Geraltov učiteľ z Kaer Morhen, zapojil sa do celej situácie aj samotný predstaviteľ Luka Skywalkera.

Mark Hamill je nielen hviezda Hviezdnych vojen a talentovaný dabér, ktorému vďačíme za perfektne nahovoreného videoherného Jokera z batmanovskej série Arkham. Postarší, dnes už 68-ročný herec je známy aj svojím zmyslom pre humor, ktorý sa najnovšie prejavil v súvislosti s obsadením Vesemira v seriáli Zaklínač od Netflixu.

Po tom, čo fanúšikovská stránka Star Wars uverejnila status o tom, že Mark Hamill by bol dobrou voľbou pre rolu staršieho zaklínača a Geraltovho mentora, odpovedal nečakane na návrh aj samotný zainteresovaný herec. Hamill, samozrejme, vôbec netušil, o čom je reč, ale ochotne privolil, že by si Vesemira zahral.

Samozrejme, aj keď by som sa určite takémuto obsadeniu v druhej sérii Zaklínača, ktorá sa začne nakrúcať už vo februári, nebránil, išlo nateraz len o nevinnú zábavu. Ktovie, možno však Hamillova ochota a nevinný žart inšpirujú producentku Lauren Hissrich, ktorá za úspešným (a opätovným) sfilmovaním Sapkowského kníh stojí, inšpirujú k tomu, aby sa Lukovi Skywalkerovi predsa len ozvala a pozvala ho na kasting...

Myslíte si, že by bol Hamill dobrým Vesemirom?

Zdroj: LADBible

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk