Prvé informácie o druhej sérii Zaklínača: Bude intenzívnejšia, nakrúcať začnú vo februári

Prvé informácie o druhej sérii Zaklínača: Bude intenzívnejšia, nakrúcať začnú vo februári

 

Ak aj vy patríte medzi divákov Netflixu, ktorí prvú sériu Zaklínača s Henrym Cavillom priam vdýchli, rovnako ako ja určite oceníte každú novú odrobinku informácií o druhej sérii.

Ešte predtým, než sa vôbec prvá séria dostala do éteru, oznámil televízna producenkta Lauren Schmidt Hissrich, že Netflix odobril aj druhú sériu. Tá by mala byť ešte intenzívnejšia než úvod do sveta Geralta z Rivie. „Prvá séria bola o budovaní základov, vytváraní sveta, dávaní do pohybu postáv. Viete, takpovediac sme zhodili domino kocky,“ vysvetlila Hissrich, ktorú citoval portál LADBible.

„Postavy sa začnú stretávať. Niekedy sa budú mať radi, niekedy nie. Všetko, čo sme v úvode seriálu načrtli – vzťahy Geralta a Yennefer, Geralta a Ciri, Yennefer a Ciri, všetky tie rozdielne kráľovstvá, o ktorých ste v prvej sérii takmer ani nepočuli, to všetko sa v dvojke začne naplno dostávať k slovu.“

Samozrejme, vzhľadom k tomu, že prvá séria ešte ani nevychladla, na druhú si počkáme dlho. Začiatok nakrúcania je stanovený na 17. februára 2020. Berte to však pozitívne, máte aspoň viac než dostatok času oprášiť si svoje vedomosti zo Sapkowského knižnej predlohy a potom prejsť plynulo na videohernú sériu – mnohí hráči tak už zjavne robia, keďže Zaklínač 3 zažíva na Steamu svoju druhú zlatú éru.

Zdroj: LADBible

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk