Telom zaklínač, dušou hráč: Cavilla sa pýtali, ktorú platformu preferuje. Odpovedal bez rozmýšľania

Telom zaklínač, dušou hráč: Cavilla sa pýtali, ktorú platformu preferuje. Odpovedal bez rozmýšľania

 

Henry je pre hráčov už taký dokonalý, až premýšľame, či si to všetko len nevymyslel jeho PR tím.

Superman Henry Cavill si síce červený plášť a modrú rovnošatu ešte v budúcnosti možno oblečie, no pre hráčov bude už navždy Geraltom z Rivie. Pred dvomi dňami mala jedna z najočakávanejších noviniek Netflixu konečne premiéru a ja som už všetkých osem častí Zaklínača zbaštil ako kikimora trpaslíka. Nechcem vás veľmi ovplyvňovať svojím názorom, len si tu odložím tento Marigoldov hit:

Dobre, jednoducho to musím napísať, nedá sa inak: Cavill bol oveľa lepším zaklínačom než som som očakával. Od začiatku som patril k táboru ľudí, ktorým sa na Geralta vôbec nehodil, ale myslím, že to zvládol viac než dobre. A tie bojové scény, ojojoj... Vladimír Furdík, slovenský choreograf pre šermiarske herecké scény, ktorý mal na starosti aj Cavillov výkon v Zaklínačovi, môže byť nadmieru spokojný. Ale niečo také, koniec koncov, avizoval už v minulosti, keď sa vyjadril, že žiadny iný herec okrem Cavilla by také náročné scény zrejme nezvládol.

Ale to som sa oduševnil viac než som mal v úmysle – naspäť k téme. Keďže Cavill je teraz v kurze (a zrejme bol pre nás od momentu, kedy sme sa dozvedeli, že zmeškál dôležitý telefón od režiséra Zacka Snydera len preto, lebo práve hral World of Wacraft), každú chvíľu sa o ňom objavuje zaujímavá novinka. Dnes už, napríklad, vieme, že radšej než smotánkovské večierky a rande s celebritami má Cavill rád dlhé večery strávené pri hrách.

Vidíte, je ako my! Tiež má rád pokoj a samotársky večer v spoločnosti dobrej videohry. Jasne, je oveľa bohatší, známejší a má väčšie svaly, ale... vo vnútri je ako my!

Najnovšie sa ho pri jednom z rozhovorov pýtali, či má radšej Xbox alebo PlayStation. Odpoveď bola, ehm, rázna a zrejme neočakávaná. „PC,“ odpovedal Cavill bez premýšľania. „K PC ma priviedol môj otec, kedˇsom bol veľmi, veľmi mladý.“

Priznal tiež, že má hernú zostavu postavenú na mieru, ale sám ju neskladal. „To bude môj ďalší projekt,“ zaumienil si. „Len musím nájsť dosť času – a odvahy, aby som si postavil vlastný počítač.“

Zdroj: PCGamesn.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk