Zaklínač Henry Cavill fanúšikom ukázal brutálnu súbojovú scénu v Cintre a novú, dôležitú postavu

Zaklínač Henry Cavill fanúšikom ukázal brutálnu súbojovú scénu v Cintre a novú, dôležitú postavu

 

Ide síce len o krátky úryvok, no podľa môjho názoru je dostatočne dlhý na to, aby nám ukázal, že súbojové scény v Zaklínačovi budú skutočne ešte na vyššej úrovni než v Hre o Tróny.

Aby ste totiž pochopili, pred časom sa objavila informácia, že súboje v novom seriáli z produkcie Netflixu budú prepracovanejšie a úplne zahanbia to, čo sme videli v adaptácii kultovej fantasy série Georga R. R. Martina. Medzi Zaklínačom a GoT (Game of Thrones) existuje jednoduchá spojitosť: v oboch seriáloch mal choreografiu súbojov na starosti slovenský herec a kaskadér Vladimír Furdík.

Ale naspäť do Cintry. Ak vám názov tohto mesta nič nehovorí, máte buď veľmi zlú pamätať, alebo ste – podobne ako kedysi sám Henry Cavill – nečítali knihy od poľského autora Andrzeja Sapkowského a rovno sa vrhli na videohry. Cintra je mestom, z ktorého pochádza Ciri, jedna z hlavných postáv ako kníh, tak aj seriálu. Nemalá časť poviedkovej časti Sapkowského Zaklínača je situovaná práve sem, nehovoriac o tom, že v Cintre sa stane niekoľko veľmi podstatný vecí. Ale nebudem prezrádzať viac – prečítajte si. Alebo rovno pozrite, a to už 20. decembra, kedy sa Zaklínač objaví na Netflixe.

Cavill bol nedávno hosťom vo večernej šou Jimmyho Kimmela. Práve v rámci tejto relácie známy herec divákom odhalil krátku, no intenzívnu bojovú sekvenciu zo Zaklínača. Ak vás nezaujímajú prázdne (ale pre niekoho možno zaujímavé reči), rovno posuňte kurzor na čas 6 minút a 20 sekúnd.

Čo hovoríte na to, ako sa Geralt v seriáli oháňa mečom? A postrehli ste rytiera prezývaného Jež?

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk