Zlé rozhodnutie, ktoré nakoniec stálo "iba" 5 miliónov dolárov...

Zlé rozhodnutie, ktoré nakoniec stálo "iba" 5 miliónov dolárov...

 

...To je redizajn Sonica v kocke.

Keď bol predstavený Sonic film, tak väčšina fanúšikov tohto modrého ježka si ťukala na čelo. Nevedeli pochopiť, čo viedlo tvorcov filmu, aby nadizajnovali túto CGI postavičku takýmto spôsobom. Nastala smršť kritiky a hejtu a aj režisér nakoniec uznal, že takto to asi nepôjde a nastal tak proces redizajnu postavy.

Ten dokonca spôsobil odklad celého filmu a samozrejme aj zvýšený rozpočet. No nakoniec to nebolo tak drastické, ako hovorili prvé odhady (tie spomínali sumu 35 miliónov dolárov). Animátor filmu Max Schneider prezradil, že celý redizajn hlavnej postavy stál 5 miliónov dolárov: „Bolo nám povedané, že máme zmeniť model Sonica a trvalo to približne 5 mesiacov a začali sme zmenou tváre. Aby sme urobili redizajn mali sme k dispozícii model z prvého traileru a model moderného Sonica. Touto metódou sme ich porovnali a zistili, ako dosiahnuť čo najlepší balans medzi postavami.“

Výsledkom toho procesu je Sonic, ktorý vyzerá ako...Sonic. A nie ako humanoid Sonic. A do kín príde 14. februára. Dúfame teda, že tento stres, ktorý museli tvorcovia prežívať bude stáť za to.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk