Hviezdny Mandalorian zosadil z trónu seriál Stranger Things

Hviezdny Mandalorian zosadil z trónu seriál Stranger Things

 

Oficiálne si síce novinku od Disney na Slovensku pozrieť nemôžete, ale aj tak všetci nejakým spôsobom vieme, že Mandalorian je skvelý. Záhady života.

Nemyslíme si to však len my – teda, pardon, ja, aby som nehovoril za všetkých, ale aj Američania. Až doteraz kraľoval v tamojších rebríčkoch sledovanosti ďalší úžasný seriál, a to Stranger Things od Netflixu. V oboch prípadoch ide o výborné diela a v tomto prípade by som si absolútne nevyberal. Jednoducho si treba pozrieť oba seriály.

Pre streamovaciu službu Disney + je to obrovský úspech, predsa len, pri porovnaní s Netflixom ide stále len o „malého Yodu“. *žmurk*

Údaje o úspešnosti Mandaloriana pochádzajú z firmy Parrot Analytics, napísal portál LADBible. Podľa nej je tento seriál, ktorý sa odohráva 5 rokov po Návrate Jediho, momentálne najúspešnejším naprieč všetkými platformami.

Pre porovnanie, na tretí diel čakalo až trikrát viac ľudí než na premiéru seriálu, čo svedčí o tom, že Mandalorian fanúšikov Hviezdnych vojen skutočne zaujal. Jediné, čo ľudia seriálu vytýkajú, je jeho dĺžka. S tým sa dokážem stotožniť, predsa len, 30 minút je fajn pri sitkomoch, ale pri takomto vážnejšom formáte si to žiada aspoň 45 minút. Uvidíme, keď Disney+ eventuálne príde aj k nám. Malo by sa tak stať v roku 2020, prípadne 2021 – podľa toho, či nás USA vníma ako východnú alebo západnú Európu. Pravdepodobnejší je však prvý variant, čo znamená, že si ešte minimálne rok aj niečo počkáme.

Ani sa vás nepýtam, čo si Mandalorianovi myslíte, keďže u nás zatiaľ neexistuje legálny spôsob, ako si túto seriálovú novinku pozrieť. Ale vyzerá skvelo, nie?

Zdroj: LADBible

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk