Stále čakáme na prvý diel, no tvorcovia seriálu Zaklínač myslia už sedem sérií dopredu

Stále čakáme na prvý diel, no tvorcovia seriálu Zaklínač myslia už sedem sérií dopredu

 

Pochopili by sme jednu či dve, ale sedem? V konečnom dôsledku to však je len a len dobre. Do seriálu Zaklínač, ktorý má premiéru na Netflixe už 20. decembra, totiž vkladajú nádeje fanúšikovia kníh aj hier po celom svete.

Súdiac podľa plnohodnotného traileru, existuje teda obrovský predpoklad, že prvá séria bude natoľko úspešná, aby Netflix odkývol ďalšiu sériu.

Hoci je vždy dobré, keď majú scenáristi poriadny plán, môže sa poľahky stať, že v prípade príliš veľkej vízie a predčasného konca nestihnú všetko dopovedať a adekvátne uzavrieť. Presne toto sa totiž stalo pri seriáli Colony s Joshom Hollowayom, nehovoriac o projektoch ako Almost Human či Firefly. Zdá sa však, smola sa lepí na päty len sci-fi seriálom, takže fantasy Zaklínač by mal byť v pohode, nie?

Podľa producentky seriálu Lauren Hissrich, ktorá má na svedomí napríklad skvelého Daredevila a sčasti aj prekvapivo úspešnú Umbrella akadémiu, by vloženie všetkej energie len do jednej série bolo veľkou chybou. „Musíme myslieť na to, kam až s postavami môžeme zájsť,“ spresnila Hissrich. Preto vraj ona a jej tím myslia už 7 sérií dopredu, informoval portál PC Gamer.

Oh, a fanúšikov tiež v rozhovore pre magazín SFX varovala, aby sa na žiadnu z postáv emocionálne príliš nenaviazali. Nemôže totiž zaručiť, že všetky prvú sériu prežijú. Nebojte sa však, že Zaklínač bude druhou Hrou o tróny.

Zdroj: SFX/PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk