Ubisoft chystá seriály na motívy Far Cry: Blood Dragon a Watch Dogs

Ubisoft chystá seriály na motívy Far Cry: Blood Dragon a Watch Dogs

 

A to spolu s Netflixom.

Nejak sa nám tie adaptácie populárnych hier do foriem filmov a seriálov rozrastajú. A kto by už o tom mal vedieť viac ako spoločnosť Ubisoft? Tí už majú na konte napríklad filmovú adaptáciu Prince of Persia a Assassin’s Creed a v spolupráci so spoločnosťou Netflix pripravujú film na motívy sveta The Division. A teraz prichádzajú ďalšie projekty s touto populárnou službou.

V prvom rade sú to seriály na motívy Rabbids, Raymana a taktiež aj populárnej série Watch Dogs, ktoré budú cielené na tých neskôr narodených. Watch Dogs bude animovaným seriálom, ktorý povie príbeh „kybernetického majstrovstva“ v halách Ada Lovelace Middle School a hlavnou postavou bude dievča pred vstupom do puberty.

Pre tých neskôr narodených zas Ubisoft a Netflix chystajú seriál na motívy správne uletenej FPS Far Cry: Blood Dragon a jej názov bude Capitan Laserhawk: A Blood Dragon Vibe. Čaká nás teda veľa neónových farieb od Adiho Shankara, ktorý má na konte animované seriály Castlevania a práve dokončuje animovaný seriál Devil May Cry.

Ubisoft zatiaľ neprezradil, na kedy sú tieto projekty chystané, no všetky sú produkované priamo Ubisoftom. Uvidíme, ako teda dopadnú. A bolo by fajn sa na ten Blood Dragon seriál aj navnadiť.

Zdroj: Hollywood Reporter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk