Uncharted film stratil svojho režiséra. Opäť...

Uncharted film stratil svojho režiséra. Opäť...

 

Filmový projekt je asi prekliaty.

Pokusy o vytvorenie filmovej adaptácie Uncharted existujú už od roku 2008, kedy producent Avi Arad prezradil, že pracuje so Sony na filme z tejto slávnej Playstation značky. Jedenásť rokov neskôr nemáme nič. Doslova. Pri projekte sa vystriedalo niekoľko scenáristov a takmer poltucet režisérov, no výsledok sme zatiaľ nemohli vidieť.

A chvíľu sa naň ešte počkáme. Režisér filmu Dan Trachtenberg totiž oznámil, že odchádza z projektu a Sony teraz hľadá jeho náhradu. Napriek tomu sa však odklad začiatku produkcie neplánuje a točiť sa má údajne začať začiatkom roka 2020. Či sa tak skutočne aj stane, to uvidíme. Sony sa ale zastrája, že nového režiséra nájde do konca leta.

Ide o prvý film pod hlavičkou novovytvorenej spoločnosti Sony Playstation Productions, ktorej úlohou je prenášať slávne Sony značky do filmovej a seriálovej podoby.

Aj napriek odchodu Trachtenberga pri projekte zostáva jedna z hlavných hviezd filmu Tom Holland aka. Spider-Man. Zvyšok hereckého obsadenia však zatiaľ známy nie je. Takže jediné čo nám zostáva je pozrieť si fanúšikovský Uncharted film, kde si hlavnú úlohu zahral Nathan Fillion.

Zdroj: GamRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk