Otrasne vyzerajúci Doom film sa kinám vyhne a obal nevyzerá o nič lepšie

Otrasne vyzerajúci Doom film sa kinám vyhne a obal nevyzerá o nič lepšie

 

Bethesda dáva ruky preč.

Ak ste fanúšikmi otrasných filmov na motívy videohier, tak počas tohtoročnej jesene vás čakajú predčasné Vianoce. Spoločnosť Universal Pictures totiž oznámila, že 1. októbra príde do obchodov na Blu-Ray/DVD film Doom Annihilation.

A ak sa pýtate, prečo ste o novom Doom filme ešte nič nepočuli, tak verte, že je to len a len dobré. Aj keď prvý Doom film z roku 2005 nepatril medzi poklady Hollywoodu, tak oproti Annihilation vyzerá ako kandidát na Oscara. Zdá sa, že dobrú vieru vo film nemá ani Universal Pictures, pretože film sa vyhne kino distribúcii a pôjde rovno na disky.

Ak však chcete vedieť, prečo film odsudzujeme ešte pred vydaním, tak si stačí pozrieť trailer...

...alebo si pozrieť obal v ktorom bude film vypustený do obchodov. Inšpirácia filmom Donnie Darko čisto náhodná...

...a keď vám ani to nestačí, tak vás dorazí fakt, že hlavná postava sa volá Joan Dark, čo až príliš nápadne pripomína meno hlavnej postavy hry od štúdia Rare, Perfect Dark (Joanna Dark)...

...a netreba pripomínať fakt, že Bethesda radšej oficiálnym spôsobom ohlásila, že s filmom nemá nič spoločné. Tí sa radšej pripravujú na vydanie Doom Eternal, ktoré je stanovené na 22. novembra. Tým pádom sa takmer 2 mesiace pred vydaním hry dočkáme nechceného predkrmu.

Zdroj: NeoGAF

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk