Mortal Kombat film nebude pre slabé žalúdky: Fatality a R-rating nebudú chýbať

Mortal Kombat film nebude pre slabé žalúdky: Fatality a R-rating nebudú chýbať

 

Prekvapujúce, no potešujúce oznámenie.

Mortal Kombat filmy patria medzi to najhoršie v žánri adaptácie hier na filmové plátno. O to výstižnejšie to je kvôli tomu, že táto kategória je preplnená brakmi a filmovým odpadom (pozdravujem Uwe Bolla). No filmové spoločnosti sa stále pokúšajú a pokúšajú. No vyzerá to tak, že sa konečne aj trochu učia.

Totižto, jedným z problémov bol vždy fakt, že produkčné spoločnosti sa vždy snažili vytvoriť čo najprístupnejší film a ideálne nepresiahnuť rating PG-13, aby si ho mohli užiť aj čerství tínedžeri a aby do pokladničky kín naštrngalo čo najviac dolárov. Lenže...PG-13 Mortal Kombat film? Ďakujeme, ale neprosíme.

Preto nás potešilo, že scenárista plánovanej filmovej verzie Mortal Kombat na sociálnej sieti Twitter oznámil, že scenár je písaný tak, aby film dostal R-rating. To znamená, že v USA by mal byť dostupný iba ľuďom nad 16 rokov.

Ba čo viac, Russo potvrdil, že vo filme budú legendárne Fatality. Zatiaľ nevieme, kto príde o končatiny a akým drastickým spôsobom, no fanúšikovia série sa môžu tešiť na to, že aj keby bol film totálna blbosť, aspoň trochu ostane verný svojej predlohe.

A taktiež vieme, že keď sa film zrazu objaví v kinách s PG-13 ratingom, tak nejaký kravaťák pravdepodobne zasiahol do procesu prípravy filmu...

Vydanie filmu je naplánované na 5. marca 2021.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk