Netflix seriál Zaklínač určite nebude vhodný pre deti

Netflix seriál Zaklínač určite nebude vhodný pre deti

Chvalabohu.

Ak ste hrali sériu hier Zaklínač (alebo The Witcher), tak určite viete, že tie hry neboli veľmi vhodné pre deti. Odhliadnuc od komplexných tém, ktorými sa hry zaoberali, tak sexuálne scény, zberateľské kartičky a podobné záležitosti boli celkom časté.

Keď však spoločnosť Netflix oznámila, že získala práva na seriálovú adaptáciu tohto univerza, mnoho fanúšikov hier, alebo knižnej predlohy vyjadrilo svoje obavy, že Netflix sa bude snažiť rozšíriť tento seriál medzi čo najväčšie množstvo ľudí a sa budú snažiť potlačiť aspekty, ktoré mnohí fanúšikovia považujú za esenciálne. Hodnotenie PG-13 v kombinácii s Geraltom ide dokopy asi ako Venom a PG-13 (týmto pozdravujem Sony).

Zdá sa však, že v prípade tejto seriálovej adaptácie sa nemusíme až tak obávať. Scenáristka seriálu Lauren Hissrich totiž na sociálnej sieti Twitter zverejnila Tweet v ktorom popisuje kúsok zo seriálu, ktorý mala možnosť vidieť s konštatovaním, že toto určite nie je pre deti.

Zdá sa teda, že Netflix ostane verný predlohe a seriál Zaklínač sa bude skôr pohybovať okolo ratingu M (Mature) alebo 18+, čo je pravdepodobne len a len dobré.

Seriál má byť vydaný niekedy v priebehu tohto roka, aj keď konkrétny dátum zatiaľ nevieme. Čo však vieme, je to, že hlavnú úlohu si zahrá Henry Cavil.

Zdroj: pcgamesn.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk