DeepCool uvádza na trh QUADSTELLAR INFINITY

DeepCool uvádza na trh QUADSTELLAR INFINITY

Quadstellar Infinity oživuje legendárny dizajn skrinky Quadstellar, ideálna pre špičkové zostavy a extra modifikácie.

Jedinečná perspektíva

Rozdelený dizajn Quadstellar Infinity slúži na dva hlavné účely, jeden je estetický a druhým je funkčné chladenie. Obsahuje šesť panelov z tvrdeného skla v celom šasi, ktoré ponúkajú jedinečnú perspektívu a predstavujú jednotlivé komponenty. Predné panely každej kapsuly je možné jednotlivo manuálne otvoriť pre dodatočné prúdenie vzduchu bez potreby ďalšieho softvéru. Na prednom paneli sú integrované štyri RGB LED svetelné pásy, ktoré vedú k stredovému vypínaciemu tlačidlu pre jedinečný spôsob zapínania hernej stanice.

Chladenie a komplexná úložná kapacita

Quadstellar Infinity ponúka rozsiahlu podporu pre kvapalinové chladenie s podporou až 360 mm radiátorov a až 9 x 120 mm a 2 x 80 mm ventilátorov pre rozsiahle prúdenie vzduchu. Úložné jednotky (3x 3,5” alebo 3x 2,5” ) jednoducho nainštalujete vo vlastnom priestore za priehradkou základnej dosky. Skrinka podporuje veľké grafické karty s dĺžkou až 360 mm. I/O predný panel Quadstellar Infinity obsahuje port USB 3.2 Type-C na jednoduché pripojenie najnovších zariadení a jeden kombinovaný audio konektor.

Cena, dostupnosť a záruka: Quadstellar Infinity bude k dispozícii v januári 2022 s dvojročnou zárukou za 359,99 € – 369,99 €.

Zdroj: DeepCool

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk