Lenovo odhalilo prvý All-in-One panel na spoluprácu s Windows

Lenovo odhalilo prvý All-in-One panel na spoluprácu s Windows

Lenovo predstavilo na Infocomm 2022 v Las Vegas úplne nový ThinkSmart One, inteligentný panel na spoluprácu. Je navrhnutý pre malé až stredné konferenčné miestnosti alebo vyhradené priestory na prácu z domu.

ThinkSmart One all-in-one (AIO) panel je prvým zariadením na svete s operačným systémom Windows 10 IoT Enterprise. Poháňa ho vstavaný procesor Intel Core 11. generácie s technológiou vPro. Podporuje známe aplikácie pre videokonferencie, akými sú Microsoft Teams Rooms alebo Zoom Rooms. Disponuje ôsmimi mikrofónmi s potlačením ozveny a šumu, 15 wattovými stereo reproduktormi a integrovanou kamerou s vysokým rozlíšením so širokým zorným poľom. Vďaka tomu ThinkSmart One ponúka výnimočný audiovizuálny zážitok.

Okrem ľahkej inštalácie, správy a centrálneho prispôsobenia prostredníctvom ThinkSmart Manager, ponúka ThinkSmart vylepšenú úroveň zabezpečenia s Intel vPro security a operačným systémom Windows 10 IoT Enterprise. Panel AIO tiež obsahuje rovnaký 10,1-palcový dotykový displej ThinkSmart Controller, aký je dodávaný s našimi súpravami Core room kits pre jednoduché a ľahké ovládanie stretnutí.

ThinkSmart One je cielene navrhnutý s ohľadom na rastúci trend hybridných konferenčných miestností, zatiaľ čo tradičné kancelárie sa transformujú na dynamickejšie a kooperatívnejšie biznis centrá. Rozširuje tak platformy spoločnosti Lenovo pre videokonferencie a spoluprácu, ktoré zohrávajú rozhodujúcu úlohu v podpore produktivity a angažovanosti zamestnancov.

ThinkSmart One zhrnutie:

  • Výnimočný a flexibilný zážitok zo zariadenia all-in-one, ktorý zahŕňa audiovizuálne a výpočtové zariadenie zabudované do panelu, možnosť montáže na stenu a ľahko použiteľný samostatný ovládač s dotykovou obrazovkou.
  • Inovatívny a škálovateľný prostredníctvom viacerých vstupných a výstupných portov vrátane HDMI a USB, ako aj 2 x RJ45, z ktorých jeden je vybavený napájaním cez Ethernet (PoE) pre väčšiu flexibilitu.
  • Pohlcujúci audiovizuálny systém, ktorý obsahuje osem mikrofónov so 180-stupňovým pokrytím, FHD kameru so 100-stupňovým horizontálnym zorným poľom a stereo reproduktory s použiteľným dosahom viac ako osem metrov.
  • Jednoduchá správa prostredníctvom priloženého ovládača alebo vzdialená správa prostredníctvom ThinkSmart Manager.

Softvér a služby s pridanou hodnotou

Rovnako ako všetky produkty Lenovo ThinkSmart pre konferenčné miestnosti, aj ThinkSmart One sa štandardne dodáva s trojročnou prémiovou podporou Premier Support, ktorá poskytuje prístup k skúseným technikom 24 hodín denne, 365 dní v roku. Zahŕňa tiež jeden rok softvéru a služieb Lenovo s pridanou hodnotou:

  • Profesionálne ThinkSmart služby: Prvý rok údržby pomôže IT oddeleniam nastaviť každú súpravu, nakonfigurovať a integrovať ju do existujúcich zjednotených komunikačných platforiem; a zahŕňa jednoročnú obnoviteľnú zmluvu o údržbe, ktorá v prípade potreby zahŕňa aj možnosť premiestnenia do novej konferenčnej miestnosti.
  • ThinkSmart manager premium je softvérový balík spoločnosti Lenovo na správu spolupráce. Udržiavanie efektívnej spolupráce znamená, že zariadenie musí byť vždy zapnuté, vždy pripojené a ľahko použiteľné. ThinkSmart Manager Premium pomáha IT oddeleniam konfigurovať, ovládať a spravovať celé portfólio riešení ThinkSmart z jediného intuitívneho rozhrania.

Ceny a dostupnosť: ThinkSmart One bude dostupný na slovenskom trhu v októbri 2022 v cene od 2599 EUR.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk