MSI uvádza nové AIO počítače a monitor radu Modern

MSI uvádza nové AIO počítače a monitor radu Modern

MSI taktiež informuje o exkluzívnom softvéri MSI Cloud Center, s ktorým získate súkromný cloud a pomoc so zálohovaním súborov medzi mobilnými zariadeniami (Android a iOS) a radmi Modern AM242 a AM272.

MSI Cloud Center: privátny cloud s multiplatformným a mobilným zálohovaním pripojenia

Exkluzívne centrum Cloud Center umožňuje používateľom zálohovať a sťahovať fotografie, videá a ďalšie súbory medzi zariadeniami so systémom Android alebo iOS a počítačmi All-in-One radu Modern AM242 a AM272. Stačí jedno kliknutie a automaticky sa zálohujú všetky fotografie a videá do konkrétneho úložiska v rámci súkromného intranetového prostredia, ktoré zaisťuje bezpečnejšie prostredie privátneho cloudu. Tieto súbory môžete sprístupniť členom svojej rodiny alebo tímu, alebo ich tiež môžete urobiť súkromnými a prístup k nim budete mať iba vy. Rozhodnutie je vo vašich rukách.MSI Cloud Center vám pomôže bezdrôtovo a rýchlo nahrať súbory, projekty alebo cestovné plány na zariadeniach so systémom Android alebo iOS do počítačov radu Modern AM242 a AM272, pokiaľ nechcete všetky tieto súbory zálohovať. Súbory môžete nahrávať, sťahovať, mazať alebo dokonca zdieľať s členmi rodiny alebo tímu, ktorí boli autorizovaný a prihlásený pomocou QR kódu vygenerovaného MSI Cloud Center a tí budú tiež využívať výhody tohto súkromného cloudu a nahrávať súbory na dokončenie vašich projektov. Môžete tak využívať bezpečnosť, súkromie aj efektivitu naraz.

Ak máte obavy, že máte v úložisku príliš veľa fotografií na zálohovanie, inteligentný vyhľadávač snímok MSI Center vám pomôže kategorizovať a prechádzať vaše cenné spomienky pomocou inteligentných značiek generovaných umelou inteligenciou, takže môžete vyhľadávať fotografie alebo materiály pomocou značiek a zvýšiť efektivitu práce.

Starostlivosť o oči v štýlovom tóne

MSI Počítače AIO radu Modern AM242 a AM272 sú tým najlepším spôsobom, ako štylizovať pracovný stôl, domácnosť alebo dokonca domácu kanceláriu, pretože sú estetické a úplne funkčné pre učenie alebo prácu doma či v kancelárii. Inovatívne All-in-One PC rady Modern AM sú navrhnuté tak, aby štýlovo zvyšovali vizuálny komfort pri vykonávaní počítačových úloh doma alebo v kancelárii. Oba modely sú vybavené technológiou MSI Anti-Flicker, ktorá eliminuje blikanie a účinne znižuje únavu očí spôsobenú pri dlhodobejšom používaní a zároveň zvyšuje vašu produktivitu. Technológia Less Blue Light filtruje vizuálnu expozíciu modrého svetla pri každodennom používaní a prináša vám najpohodlnejšie zážitky pri sledovaní.

Zvýšená bezpečnosť a produktivita

Vstavaná webová kamera s rozlíšením Full HD, dizajnom na ochranu súkromia a technológie A.I. pre potlačenie šumu z centra MSI vám pomôže spojiť sa so svetom a s najlepšou kvalitou videa. Vstavaná webová kamera podporuje systém biometrického overovania Windows Hello, ktorý vám poskytuje rýchlejší a bezpečnejší spôsob prihlasovania. Počítače All-in-One radu Modern AM242 a AM272 taktiež podporujú technológiu ochrany súkromia a detekcie špehovania, ktorú sme vyvinuli v spolupráci so spoločnosťou Tobii Aware, aby sme vám zaistili bezpečnejšie prostredie. Ak potrebujete viac súkromia, je k dispozícii aj odnímateľný kryt webovej kamery.

Vďaka technológii MSI Instant Display je možné počítače All-in-One radu Modern AM242 a AM272 používať ako monitor bez nutnosti spúšťať systém. Po pripojení zariadenia k ich portom HDMI-in sa obrazovka okamžite zapne. Okrem toho môžu podporovať druhý monitor prostredníctvom výstupu HDMI a podporujú štandardný držiak VESA alebo rameno VESA MT81 od spoločnosti MSI. Počítače All-in-One radu MSI Modern AM242 a Modern AM272 vám môžu pomôcť poskytnúť lepší užívateľský zážitok, ergonomicky chrániť vaše oči a tiež ticho chrániť naše životné prostredie.

AIO počítače MSI radu Modern sú vybavené procesormi až Intel Core i7-1260P, dvoma slotmi DDR4 SO-DIMM (až 64GB), grafikami až Intel Iris Xe, IPS LED panelmi s Full HD rozlíšením vo veľkostiach 23,8" a 27", FHD webkamerou a dvojicou 2,5W reproduktorov.

Monitor radu Modern MD272 - držiteľ ocenenia Best Choice Award a Red Dot Design Award

Monitory radu Modern MD272 prinášajú starostlivosť o oči a ergonomické prostredie pre všetkých užívateľov. Poskytuje rozlíšenie Full HD a WQHD pre širšie zorné pole a väčšie detaily. Vďaka technológiám Less Blue Light PRO a Anti-Flicker tento monitor chráni vaše oči a zároveň zachováva živé farby. Vďaka niekoľkým užívateľsky prívetivým konštrukciám, ako je nastaviteľný podstavec (nastaviteľný náklon, natočenie, výška a otočenie), konštrukcia bez použitia náradia, displej typu C a 65W napájanie, interné reproduktory, exkluzívne aplikácie Productivity Intelligence (PI), ktorá podporuje prepínač KVM, správny režim zobrazenia a praktické nástroje, získal monitor Modern MD272 ocenenie Best Choice Award 2022 a nemecké ocenenie Red Dot Design Award 2021. Jedná sa o vrcholný úspech firemného monitora, ktorý pomáha rozšíriť vaše vízie do celého sveta.

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk