Acer notebooky TravelMate B3 a TravelMate Spin B3 už s OS Windows 11 SE

Acer notebooky TravelMate B3 a TravelMate Spin B3 už s OS Windows 11 SE

Tieto ľahko prenosné 11,6" notebooky s predinštalovaným systémom Windows 11 SE alebo Windows 11 for Education, ktoré boli skonštruované tak, aby prežili školský deň, sa môžu pochváliť certifikáciou odolnosti na armádnej úrovni a desaťhodinovou výdržou batérie.

Acer TravelMate B3 a Acer TravelMate Spin B3

Notebooky TravelMate B3 a TravelMate Spin B3 sú vybavené najnovšími procesormi Intel Pentium Silver a Celeron, sú spoľahlivé a boli skonštruované tak, aby podporovali potreby školákov. Notebooky majú certifikáciu MIL-STD 810H, sú vybavené nárazníkmi absorbujúcimi rázmi, takže sú dostatočne odolné, aby vydržali silu ekvivalentnej hmotnosti 60 kg pri páde z výšky až 1,22 m. Jedinečná drenážna konštrukcia pomáha chrániť vnútorné komponenty pred miernym poliatím. Konštrukcia mechanicky ukotvených klávesov poskytuje dvojakú výhodu: celú klávesnicu môžu správcovia ľahko vymeniť, ale jednotlivé klávesy sú dobre zaistené, takže ich neposedné prsty nevylúpnu.

Okrem odolnosti pomáha notebookom nájsť ich miesto v triede mnoho premyslených funkcií. Intel Wi-Fi 6 (Gig+) s technológiou 2x2 MU-MIMO pomáha s pripojením v prostredí s viacerými užívateľmi a voliteľná technológia 4G LTE poskytuje študentom pripojenie aj mimo dosahu routeru. Vďaka webkamere sú notebooky vhodné na výučbu z domova a 10-hodinová výdrž batérie znamená, že zvládnu byť v prevádzke aj po celý školský deň. Učitelia ocenia indikátor batérie na veku, vďaka ktorému na prvý pohľad spoznajú, či je potrebné študentovo zariadenie nabiť.

Notebook Acer TravelMate Spin B3 sa môže pochváliť antibakteriálnym dizajnom Acer Antimicrobial Design — je vybavený nielen antibakteriálnym sklom Corning Gorilla Glass, ale aj antibakteriálnou (strieborno-iónovou) vrstvou, a to na bežne používaných povrchoch s vysokou pravdepodobnosťou dotyku (vrátane klávesnice, touchpadu a povrchu opierky dlaní), ktorá tieto povrchy chráni. Užívatelia sa ďalej môžu rozhodnúť pre pripojenie dokovateľného pera Wacom AES a 5Mpx HDR kamery so širokouhlým záberom, čo školám umožňuje prispôsobiť si notebooky tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám študentov.

Windows 11 SE

Nová edícia systému Windows s podporou cloudu, ktorá bola vytvorená pre inkluzívnu a prístupnú výučbu, ponúka výkon a spoľahlivosť systému Windows 11 spoločne so zjednodušeným vzhľadom a modernými nástrojmi pre správu, ktoré boli optimalizované pre lacné zariadenia vo vzdelávacích zariadeniach. Systém Windows 11 SE sa vyznačuje ľahko ovládateľným rozhraním a ponukou vybraných aplikácií, ktoré sú určené predovšetkým na vzdelávanie.

Je dodávaný na cenovo dostupných zariadeniach, ktoré sú vopred nakonfigurované pre súkromie študentov a vzdialenú správu. A vďaka čistejšiemu rozhraniu a menšiemu počtu rušivých prvkov pomáha systém Windows 11 SE študentom sústrediť sa na výučbu a zároveň v triede šetrí cenný čas na výučbu. Notebooky TravelMate B3 a TravelMate Spin B3 sú k dispozícii aj s operačným systémom Windows 11 Pro for Education.

Cena a dostupnosť: Acer TravelMate B3 (TMB311-32) bude v oblasti EMEA k dispozícii v treťom štvrťroku tohto roku za cenu od 359 €. Acer TravelMate Spin B3 (TMB311R-32) bude v oblasti EMEA k dispozícii v prvom štvrťroku tohto roku za cenu od 539 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk