Daj si Fantu a môžeš vyhrať Playstation PS4 a ďalšie ceny

Daj si Fantu a môžeš vyhrať Playstation PS4 a ďalšie ceny

Halloween sa nezadržateľne blíži a s ňou aj koniec akcie „Halloween na roztrhanie“. V rámci nej môžeš s obľúbenou Fantou vyhrať jednu z atraktívnych cien. Hlavnou cenou je Playstation PS4. Skráť si teda čakanie, daj si Fantu, #vystavusmev a skús šťastie a vyhraj jednu zo zaujímavých a veľmi atraktívnych cien.

Súťaž s Fantou „Halloween na roztrhanie“ trvá do 31. 10. 2021. Viac sa o nej dozvieš priamo v predajniach, v rámci špeciálnej microsite na webe coca-cola.sk alebo na sociálnych sieťach. Okrem playka PS4 sú v hre aj ďalšie atraktívne ceny - skateboard, freestyle kolobežka, helma, ľadvinka či šiltovka.

Hoci je Halloween o strašení, cieľom akcie „Halloween na roztrhanie“ limonád Fanta je hlavne pobaviť a vykúzliť na tvári radostný úsmev z výhry. „Sviatok Halloween je v Českej republike aj na Slovensku najmä medzi tínedžermi z roka na rok populárnejší, je to ale jednodňová záležitosť, ktorá je až na konci októbra. Touto akciou sme chceli práve tejto vekovej skupine, medzi ktorou sú naše limonády Fanta veľmi obľúbené, čakanie na Halloween spríjemniť a svojím spôsobom skrátiť. Preto prichádza Halloween na roztrhanie, ktorý trvá až do dňa osláv tohto sviatku,“ komentuje Kateřina Třísková, brand manažérka v spoločnosti The Coca-Cola Company ČR/SK a dodáva: „Dúfame, že atraktívne ceny na čele s Playstation PS4 urobia výhercom radosť a spolu s nápojom Fanta spríjemnia jeseň nielen všetkým zúčastneným.“

Takže jednoducho #vystavusmev s Fanta, skús šťastie a v rámci súťaže Halloween na roztrhanie vyhraj. Viac informácií nájdeš na www.coca-cola.sk/halloween.

Zdroj: PR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk