Nedávno uvedený rad myší SteelSeries Prime sa dočkal mini modelov

Nedávno uvedený rad myší SteelSeries Prime sa dočkal mini modelov

Oceňovaný rad myší Prime, tentoraz s modelmi Mini a Mini Wireless, opäť nastavuje nový štandard pre ultraľahké konštrukcie, prináša rýchlosť a presnosť vďaka spínačom Prestige.

Cit a blesková reakcia spolu s perfektným padnutím do ruky - to sú kľúčové vlastnosti pre rýchle súboje a v konečnom dôsledku aj víťazstvo. Ultraľahký a ergonomický tvar s menším profilom znamená 12%, resp. 9% úsporu hmotnosti v prípade Prime Mini, resp. Prime Mini Wireless.

Každá myš radu Prime je vybavená spínačmi Prestige OM, ktoré sú skonštruované tak, aby vydržali 5× dlhšie ako tlačidlá u ostatných myší. Ponúka extrémnu rýchlosť aktivácie a konzistentné a jasne citeľné kliknutia a tým pádom aj výhodu nad protivníkom. Jedinečná konštrukcia využíva optiku pre maximálnu rýchlosť, zatiaľ čo magnetické jadro je zárukou rovnakého pocitu zo stlačení aj po 100 miliónoch kliknutí.

Rozdiel medzi víťazstvom a porážkou môže byť otázkou milisekúnd. Rad Prime cieli na súťažné hranie a bol navrhnutý pre maximálny výkon, čo dokladá aj fakt, že ju za svoju prijali profesionálni hráči klanu FaZe s prezývkami "Twistzz" a "Karrigan". Stavia na 20 rokoch skúseností a inovácií tradičnej eSportovej značky a bola vyvinutá s prispením a spätnou väzbou od viac ako 100 hráčov z celého sveta.

Každý detail radu Prime bol starostlivo navrhnutý s jediným cieľom - víťazstvo. Kvalita a výkon myší sú štandardom. Špeciálne vlastnosti sú voľbou. Hráči majú možnosť si vybrať podľa vlastných preferencií či už čo sa týka herného štýlu, úchopu a celkového padnutia do ruky, z niekoľkých variantov: Prime Mini, Prime Mini Wireless, Prime, Prime+ či Prime Wireless. K dispozícii je tiež headset Arctis Prime pre maximálnu koncentráciu a spoľahnútie na svoje ďalšie zmysly.

Prime Mini - Menší a ľahší model odvodený od Prime prináša ultraľahký dizajn a zmenšený tvar s hmotnosťou iba 61g pre dlhodobé pohodlie pri hraní na najvyššej úrovni. Veľmi odolná schránka vydrží aj to najintenzívnejšie zaobchádzanie a matný povrch s textúrou je zárukou nekĺzavého uchopenia. Senzor technológie TrueMove Pro je určený pre špičkový výkon v esportovom prostredí a vlastné nastavenia priamo na myši je veľmi jednoduché. SteelSeries Prime Mini je k dispozícii za odporúčanú cenu 69,99 euro vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov.

Prime Mini Wireless - Menšia, ľahšia a bezdrôtové prevedenie myši preberá tvar aj kvalitnú konštrukciu modelu Prime Mini a pridáva bezdrôtovú technológiu pripojenia a špičkový výkon v podobe senzora technológie TrueMove Air. Hmotnosť len 73g pomáha znížiť únavu rúk. Integrovaná batéria poskytuje výdrž viac ako 100 hodín hrania a zároveň podporuje rýchle nabíjanie. SteelSeries Prime Mini Wireless je k dispozícii za odporúčanú cenu 139,99 eur vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov.

Zdroj: SteelSeries, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk