Cooler Master uvádza na trh farebné počítačové skrine NR200P

Cooler Master uvádza na trh farebné počítačové skrine NR200P

Štyri nové farebné varianty počítačovej skrine NR200P boli vybrané na základe ankety, ktorá vznikla v úzkej spolupráci s komunitou tvorcov na Reddit.

Komunitné hlasovanie

Obľúbenosť originálneho modelu NR200 (P) v komunite kreatívnych tvorcov bola obrovská. Prevažne pozitívne ohlasy a významný posun na trhu s dostupnými m-ITX počítačovými skriňami prinútili Cooler Master k oslavám. Štyri nové farebné varianty mali premiéru na akcii Summer Summit 2021, ktorú organizuje Cooler Master. Ide o tieto prevedenia:

  • Flamingo Pink
  • Caribbean Blue
  • Sunset Orange
  • Nightshade Purple

Jednotlivé farby využívajú tiež odlišné farby doplnkov. Flamingo Pink a Caribbean Blue majú biele uchytenie pre základné dosky, rámčeky a ventilátory, zatiaľ čo Sunset Orange a Nightshade Purple sú vyhotovené v odtieňoch čiernej.

Osvedčený dizajn, nový vzhľad

Všetky štyri novinky zachovávajú vlastnosti pôvodného modelu a aj naďalej využívajú maximálnu úsporu miesta a vytvárajú skriňu s výnimočnou kompatibilitou vzhľadom k jej veľkosti. Každý z prvkov je s rozvahou umiestnený v priestore s celkovým objemom 18 litrov tak, aby bola podporená kompatibilita, účinnosť chladenia a jednoduchá montáž.

Čo staro-nové NR200P ponúka?

  • 4 nové farebné varianty - hojne oceňovaný model MasterBox NR200P je teraz k dispozícii vo farbách Flamingo Pink, Caribbean Blue, Sunset Orange a Nightshade Purple. Tieto varianty vybrali fanúšikovia, resp. komunita tvorcov na Reddit r/sffpc. Sú vyrobené zo silnej ocele s pieskovanou lakovanou úpravou, čo má za dôsledok stálu čistotu a sýte farby aj v náročných cestovných podmienkach.
  • Obmedzená veľkosť s neobmedzenými možnosťami - NR200P sa môže pochváliť funkciami ako štandardné ATX skrine pri zachovaní úsporného priestorového prevedenia. Používateľ má možnosť vybrať si z dvoch bočníc - perforované oceľové s dôrazom na prúdenie vzduchu a krištáľové čisté tvrdené sklo odhaľujúce krásu vnútorností počítačovej zostavy. Súčasťou balenia je kábel PCI Riser pre vertikálnu inštaláciu grafickej karty.
  • Vysoký chladiaci potenciál - NR200P vlastní dva 120mm SickleFlow ventilátory a celkom ich je možné namontovať až sedem. Kompaktná konštrukcia dokáže efektívne pojať procesorový chladič s výškou veže až 155 mm a radiátory vodného chladenia s dĺžkou až 280 mm.
  • Podpora veľkých trojslotových grafických kariet a priložený PCI Riser kábel - počítačová skriňa pojme trojslotové grafické karty s dĺžkou 330 mm a šírkou 156 mm, teda aj tie najväčšie herné grafické karty. Súčasťou balenia je riser kábel pre ich vertikálnu montáž.

Dostupnosť: Nové farebné varianty modelu Cooler Master MasterBox NR200P budú v Európe k dispozícii u lokálnych predajcov v priebehu augusta 2021 za odporúčanú koncovú cenu 109,99 euro.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk