Logitech G predstavuje nový káblový headset G335 pre hráčov

Logitech G predstavuje nový káblový headset G335 pre hráčov

Kvalitný zvuk dopĺňa atraktívny, ľahký a tenký dizajn.

Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor hráčskych technológií a vybavenia, predstavuje nový ľahký káblový hráčsky headset Logitech G335 a novú hráčsku myš Logitech G305 v mentolovej farbe.

S hmotnosťou 240 gramov je hráčsky headset Logitech G335 jedným z najľahších svojho druhu na trhu. Má podobnú konštrukciu ako oceňovaný bezdrôtový headset G733 z farebnej kolekcie Logitech G, je však štíhlejší. Disponuje výmenným nastaviteľným hlavovým pásikom a náušníkmi z mäkkej tkaniny, ktoré sa prispôsobia vašej hlave a zabezpečia dlhodobé pohodlie pri akomkoľvek hernom štýle.

G335 je k dispozícii v čiernej a bielej farbe so zodpovedajúcimi obojstrannými hlavovými pásikmi a je vítaným prírastkom do žiarivo farebnej, zábavnej a pôsobivej sady herného vybavenia. Sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné kombinovať s existujúcimi produktmi z farebnej kolekcie Logitech G, a dávajú tak hráčom viac možností, ako si prispôsobiť a personalizovať svoj herný priestor. Sú tiež kompatibilné s doterajšími farebne zladenými hlavovými pásikmi a hravými krytmi mikrofónov.

Headset Logitech G335 umožňuje jednoduché pripojenie a použitie takmer s akoukoľvek hernou platformou štandardným 3,5 mm audio konektorom. Kvalita zvuku, vstavané ovládacie prvky, koliesko hlasitosti umiestnené priamo na slúchadle a mikrofón vypínateľný pootočením ramena, umožňujú hráčom ponoriť sa naplno do hry bez akéhokoľvek rozptyľovania. G335 má tiež certifikáciu pre aplikáciu Discord, čo je záruka krištáľovo čistého zvuku a dokonale zrozumiteľnej komunikácie.

Cena a dostupnosť: Káblový headset Logitech G335 sa bude predávať na Slovensku a v Českej republike od 16. júna v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69€. Hlavové pásiky, ktoré sú už k dispozícii v ôsmych rôznofarebných variantoch, sa predávajú za odporúčanú maloobchodnú cenu 9,99€ za kus a nová bezdrôtová hráčska myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mätovej farbe bude k dispozícii za 59.99€.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk