Western Digital posilňuje herný rad WD_Black

Western Digital posilňuje herný rad WD_Black

Nové úložiská prinášajú rýchlosť a kapacitu, ktorú hráči potrebujú na rýchly prístup k svojim obľúbeným hrám.

V prostredí na pomedzí hier a zábavy prináša značka WD_Black inovatívne portfólio riešení na ukladanie dát prispôsobené potrebám hráčov. Nové produkty z herného portfólia WD_Black sú:

Interný SSD disk WD_BLACK SN750 SE NVMe

Tento disk umožní počítačovým nadšencom a hráčom zvýšiť výkon ich PC alebo notebooku, posunúť ho na vyššiu úroveň a zlepšiť zážitok z hrania, a to vďaka technológii PCIe Gen4 a novému ukladaciemu priestoru pre viac hier. Tento interný disk je bez medzipamäte DRAM (DRAM-less) a je posilnený technológiou PCIe Gen4 (spätne kompatibilný s PCIe Gen3). Disk prináša rýchlosť čítania až 3 600 MB/s. Oproti svojim predchodcom má až o 30 % nižšiu spotrebu, preto môžu hráči na notebookoch očakávať ďalší čas na hranie medzi nabíjaním batérie. Aplikácia WD_BLACK Dashboard monitoruje stav disku a optimalizuje v hernom režime špičkový výkon dokonca v priebehu streamovania.

Cena/Dostupnosť: SSD disk WD_BLACK SN750 SE NVMe bude dostupný v kapacitách 250 GB, 500 GB a 1 TB. Cena začína na 69 EUR. Disky je možné už teraz predobjednať na Western Digital Store a postupne budú dostupné u vybraných predajcov Western Digital, etailerov, resellerov a systémových integrátorov v lete 2021.

Herný SSD disk WD_BLACK D30 Game Drive

Určený predovšetkým pre hráčov na konzolách, ktorí chcú obmedziť čas načítania a rýchlejšie sa dostať do hry. Elegantné a vysoko výkonné úložisko s diskom SSD prináša rýchlosť až 900 MB/s. Hráči tak môžu tráviť viac času samotným hraním a menej času mazaním hier, pretože toto úložisko prináša rozšírenú kapacitu až 2 TB na ukladanie až 50 hier. Navrhnutý na perfektné doplnenie herných konzol novej generácie, disk má odnímateľný stojanček a je možné ho umiestniť kamkoľvek v blízkosti herného systému.

Cena/Dostupnosť: Herný SSD disk WD_BLACK D30 Game Drive bude dostupný v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB. Cena začína na 159 EUR. Disky je možné už teraz predobjednať na Western Digital Store a postupne budú dostupné u vybraných predajcov Western Digital, etailerov, resellerov a systémových integrátorov v lete 2021.

Herný SSD disk WD_Black D30 Game Drive pro Xbox

Tento disk je vytvorený na zavŕšenie zážitkov z hrania na hernej konzole Xbox. Táto verzia herného SSD disku WD_Black D30 Game Drive je oficiálne licencovaná a ponúka zvýšené rýchlosti a kapacity zabalené v kompaktnom dizajne inšpirovanom konzolou Xbox. Hráči môžu jednoducho disk pripojiť a rýchlo začať budovať svoju knižnicu hier alebo vytvárať priestor na svojej konzole pre nové hry. Je taktiež možné hrať priamo z disku obľúbené predchádzajúce staršie hry. Súčasťou produktu je aj mesačné členstvo v službe Xbox Game Pass Ultimate s prístupom k viac než stovke hier pre konzolu aj PC vrátane online hrania na konzole v režime multiplayer.

Cena/dostupnosť: Herný SSD disk WD_BLACK D30 Game Drive SSD pre Xbox je dostupný v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB. Cena začína na 168 EUR. Disky je možné už teraz predobjednať na Western Digital Store a postupne budú k dispozícii u vybraných predajcov Western Digital, etailerov, resellerov a systémových integrátorov v lete 2021.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk