Nová verzia webkamery Creative Live! Cam Sync 1080p je tu

Nová verzia webkamery Creative Live! Cam Sync 1080p je tu

Creative Technology oznámilo vydanie Creative Live! Cam Sync 1080p V2, najnovšej web kamery s úplne novou súpravou SmartComms.

S najnovšou súpravou SmartComms Live! Cam Sync 1080p V2 ponúka používateľom inteligentnejšiu a jednoduchšiu online komunikáciu. Úplne nová funkcia VoiceDetect umožňuje používateľom hovoriť bez prerušenia, pretože sa mikrofón na základe detekcie hlasu automaticky stlmí. Funkcia NoiseClean-out tiež pomáha znižovať nežiaduce zvuky statického pozadia počas videohovorov. Všetky tieto funkcie sú k dispozícii v najnovšej aplikácii Creative, ktorú je možné stiahnuť na ľubovoľnú platformu Windows 10.

Live! Cam Sync 1080p V2 je tiež kompatibilný s UVC, ľahko sa nastavuje a je kompaktnejší ako jeho predchodca, vďaka čomu sú videohovory pre používateľov pohodlné a bezproblémové, pretože nevyžadujú žiadnu ďalšiu inštaláciu ovládača a okamžite fungujú po pripojení k dostupnému portu USB-A na PC alebo Mac. Je tiež vybavený integrovaným krytom objektívu pre väčšie súkromie a univerzálnou montážnou sponou, ktorá umožňuje používateľom väčšiu flexibilitu pri hľadaní najlepšieho uhla.

Vďaka šikovným novým funkciám pre inteligentnejšiu komunikáciu, ľahkému nastaveniu aj kompatibilite s obľúbenými aplikáciami pre videokonferencie, ako sú Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet, Facebook Messenger a ďalšie, Live! Cam Sync 1080p V2 slúži ako ideálna webová kamera typu go-to pre akýkoľvek druh videohovorov.

Cena a dostupnosť: Creative Live! Cam Sync 1080p V2 má atraktívnu uvádzaciu cenu 49,99 Eur, neskôr bude stáť 59,99 EUR a je k dispozícii na stránke Creative.com.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk