Beoplay Portal sú prvé bezdrôtové herné slúchadlá od Bang & Olufsen

Beoplay Portal sú prvé bezdrôtové herné slúchadlá od Bang & Olufsen

Vďaka sofistikovanému estetickému, prémiovému materiálu a pohlcujúcemu zvuku prinášajú Beoplay Portal všetky charakteristické znaky spoločnosti Bang & Olufsen do sveta hier - a ešte ďalej.

Bez ohľadu na to, či sa Beoplay Portal používajú na pohlcujúce herné zážitky, sledovanie filmov alebo počúvanie hudby, ľahko sa prispôsobia situácii a ponúkajú pôsobivú sadu funkcií vrátane priestorového zvuku s nízkou latenciou, vynikajúceho výkonu mikrofónu, adaptívneho aktívneho potlačenia šumu, režimu Transparency a elegantného používateľské rozhranie. Tieto expertne vyrobené ľahké slúchadlá sú vyrobené pre dlhodobé pohodlie, jednoduché používanie a vynikajúci akustický výkon.

DIZAJNOVANÉ PRE XBOX

Beoplay Portal boli vyvinuté v spolupráci s Xboxom ako súčasť programu Designed for Xbox a bezproblémovo sa pripájajú ku konzolám Xbox Series X | S a Xbox One pomocou protokolu Xbox Wireless, čím poskytujú pripojenie s vysokou šírkou pásma a nízkou latenciou. Beoplay Portal sú tiež kompatibilné s počítačom a mobilnými zariadeniami cez Bluetooth 5.1, aptX Adaptive a USB-C, čo hráčom umožňuje preniesť si svoj pohlcujúci zvukový zážitok aj na cesty.

VYNIKAJÚCI ZVUK

Vyladené uznávanými akustikmi spoločnosti Bang & Olufsen, Beoplay Portal poskytujú bohatý zvukový zážitok a poskytujú vysokú úroveň detailov a zvukové nuansy. Dva na mieru navrhnuté 40 mm meniče s neodýmovými magnetmi zaisťujú presnú a vernú akustickú reprodukciu. A s podporou Dolby Atmos for Headphones ponúka Beoplay Portal tiež virtualizovaný priestorový zvuk, ktorý hrám, filmom a hudbe dodáva vrstvy hĺbky a textúry. Zvukový prejav slúchadiel Beoplay Portal je ďalej vylepšený novou generáciou technológie Adaptive Active Noise Cancellation. Pomocou kombinácie ANC s mikrofónom mimo slúchadla a ANC s mikrofónom v slúchadle umožňujú Beoplay Portal používateľom úplne sa ponoriť a vychutnať si každý detail aj v hlučnom prostredí. A pridanie Own Voice funkcie umožňuje používateľom počuť svoj vlastný hlas a súčasne eliminovať neželané ruchy.

NADČASOVÝ DIZAJN A BEZKONKURENČNÉ REMESELNÉ SPRACOVANIE

Beoplay Portal sú navrhnuté pre štýl, pohodlie a odolnosť. Navrhol ich Jakob Wagner v spolupráci s dizajnérskym tímom Bang & Olufsen, k dispozícii sú v troch atraktívnych farebných vyhotoveniach: antracitová čierna, šedá hmla a námornícka modrá. Slúchadlá sú vybavené hliníkovými diskami citlivými na dotyk s ohromujúcim gradientovým efektom, ktoré sú vyrobené pomocou vlastnej techniky anodizácie vyvinutej spoločnosťou Bang & Olufsen. Úžasné náušníky sú vyrobené z pamäťovej peny obalenej jahňacou kožou. Na zadnej strane každého náušníka sa nachádza jemný výčnelok, ktorý zodpovedá tvaru hlavy používateľa, zvyšuje pohodlie a eliminuje úniky zvuku.

Vnútorná čelenka má offsetovú výplň určenú na uvoľnenie tlaku na temeno hlavy. Táto výplň je pokrytá vysoko kvalitnou textíliou z bambusových vlákien, ktorá bola zvolená pre svoju odolnosť a priedušnosť. Slúchadlá Beoplay Portal s hmotnosťou iba 282 gramov patria medzi najľahšie v kategórii bezdrôtových slúchadiel a sú ideálne pre hodiny nepretržitého používania. Beoplay Portal obsahuje aj úplne nové virtuálne boom rameno, ktoré eliminuje potrebu tradičného boom ramena, ktoré sa nachádza na väčšine herných headsetov. Pomocou technológie Directional Beamforming pomáha rad mikrofónov izolovať a zosilňovať hlas používateľa a zároveň eliminovať hluk pozadia, čo umožňuje krištáľovo čisté rozhovory - či pri komunikácii taktiky so spoluhráčmi, alebo pri telefonovaní s priateľmi.

ELEGANTNÉ ROZHRANIE A VYLEPŠENÁ BANG & OLUFSEN APLIKÁCIA

Beoplay Portal ponúka elegantné používateľské rozhranie pozostávajúce z jemne vyladených dotykových ovládacích prvkov zabudovaných do boku slúchadiel. Pomocou niekoľkých jednoduchých gest môžu používatelia zvyšovať a znižovať hlasitosť, upravovať ANC a režim Transparency a ovládať hudbu a telefónne hovory.

Rovnaké funkcie sú prístupné aj v aplikácii Bang & Olufsen (k dispozícii pre iOS a Android). S vydaním Beoplay Portal bola aplikácia Bang & Olufsen aktualizovaná tak, aby obsahovala aj herný režim, ktorý predstavuje novú sadu funkcií určených špeciálne pre hráčov, vrátane optimalizácie mikrofónu a vyváženia hry / chatu. Po pripojení ku konzole Xbox alebo PC pomocou prijímača alebo USB-C sa automaticky aktivuje herný režim. Po pripojení pomocou rozhrania Bluetooth sa funkcie prispôsobia potrebám tradičných slúchadiel a prispôsobí sa tomu aj používateľské rozhranie aplikácie. Beoplay Portal majú 1 200 mAh lítium-iónovú batériu, ktorá ponúka až 24 hodín nepretržitého prehrávania pomocou Bluetooth pri aktívnom potlačení šumu alebo 12 hodín hrania pomocou bezdrôtových pripojení Xbox, Bluetooth a s aktívnym potlačením šumu.

CENA A DOSTUPNOSŤ: Beoplay Portal (499 EUR) budú globálne dostupné v obchodoch Bang & Olufsen, online a u vybraných predajcov od 15. apríla. Bezdrôtový prijímač sa predáva samostatne.

Zdroj: Bang & Olufsen

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk