Western Digital prináša rad 4TB prenosných externých SSD

Western Digital prináša rad 4TB prenosných externých SSD

Zákazníci a profesionálni používatelia získajú viac priestoru pre svoju kreativitu. Nové disky sú navrhnuté tak, že držia krok s aktuálnymi požiadavkami na digitálny obsah vo vysokej kvalite.

Štvorica diskov ponúka hráčom, tvorcom digitálneho obsahu, nadšencom a kreatívnym profesionálom výkon, odolnosť a vyššiu kapacitu, ktorú potrebujú pre zachytenie, uloženie a prenos svojich zložiek s digitálnym obsahom.

Silné portfólio prenosných externých SSD diskov s kapacitou 4 TB

Nové produkty v portfóliu značky Western Digital s kapacitou 4 TB a technológiou SSD ponúkajú bezkonkurenčnú kombináciu výkonu a kapacity a napomáhajú tak poháňať dnešný svet plný bohatého digitálneho obsahu.

SanDisk Extreme Pro Portable SSD

 • Šetrí čas pri ukladaní a prenose dát vďaka výkonnému riešeniu SSD NVMe s rýchlosťou čítania až 2000 MB/s a 2000 MB/s rýchlosťou zápisu. Jednoliate hliníkové šasi slúži ako chladič na zabezpečenie udržateľných vysokých rýchlostí. Všetko v kompaktnom prenosnom rozmere.
 • Cena a dostupnosť: Externý 4TB SanDisk Extreme Pro Portable SSD bude dostupný v priebehu tohto štvrťroku u vybraných predajcov a distribútorov a taktiež na Western Digital Store. Doporučená koncová cena je 982 EUR.

SanDisk Extreme Portable SSD

 • Poskytuje výkon SSD diskov NVMe s rýchlosťou čítania až 1050 MB/s a zápisu až 1000 MB/s v prenosnom vysokokapacitnom disku, ktorý je perfektný pre tvorbu jedinečného obsahu alebo na zachytenie neuveriteľných filmových záberov.
 • Disk so zvýšenou odolnosťou vydrží pád z výšky až dvoch metrov, spĺňa normy IP55 a odolá prachu a vode.
 • Cena a dostupnosť: Externý 4TB SanDisk Extreme Portable SSD bude dostupný v priebehu tohto štvrťroku u vybraných predajcov a distribútorov a taktiež na Western Digital Store. Doporučená koncová cena je 857 EUR.

WD_Black P50 Game Drive SSD

 • Disk, ktorý je postavený na mieru hráčom počítačových hier, je utváraný výkonom technológie SSD s rýchlosťou čítania až 2000 MB/s a znižuje čas na načítanie obrazoviek. Dostane tak hráčov do hry rýchlejšie.
 • Rozšírenie kapacity využitím prémiového úložiska umožňuje ukladať nové hry, úložisko je kompatibilné s knižnicou herných titulov pre PC, PlayStation 4 or Xbox One.
 • Cena a dostupnosť: Externý WD_Black P50 Game Drive SSD bude dostupný v priebehu tohoto štvrťroka u vybraných predajcov a distribútorov a taktiež na Western Digital Store. Doporučená koncová cena je 862 EUR.

My Passport SSD from WD

 • Odvážny kovový dizajn, ktorý je odolný aj štýlový. Disk odolá otrasom aj vibráciám a pádu z výšky 1,98 m (6,5 stop). Je dodávaný v farbách zahŕňajúcich šedú, modrú, červenú, zlatú a striebornú.
 • Blesková rýchlosť technológie NVMe s čítaním až 1050 MB/s a zápisom 1000 MB/s umožňuje tvorcom a správcom digitálneho obsahu a ďalším nadšencom držať vysoké tempo produktivity.
 • Cena a dostupnosť: Externí 4TB My Passport SSD bude dostupný v priebehu tohto štvrťroku u vybraných predajcov a distribútorov a taktiež na Western Digital Store. Doporučená koncová cena je 857 EUR.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk