Logitech G prináša ultra realistické preteky s volantom G923

Logitech G prináša ultra realistické preteky s volantom G923

Pretekársky volant s pedálmi Logitech G923 má nový systém spätnej odozvy sľubujúci ešte reálnejší zážitok a lepší výkon pre hráčov pretekárskych simulátorov.

Logitech G predstavuje pretekársky volant Logitech G923 s pedálmi. Jedná sa o veľmi výkonnú hráčsku perifériu, ktorá ponúka revolučný zážitok z jazdy v pretekárskych simulátoroch. G923 bol navrhnutý s cieľom dosiahnuť maximálne reálny zážitok a obsahuje nový špičkový systém spätnej odozvy TRUEFORCE, ktorý spolupracuje s fyzikálnym a zvukovým herným enginom, aby hráčom sprostredkoval mimoriadne verný pocit skutočných pretekov.

TRUEFORCE je špičková proprietárna technológia spätnej odozvy, ktorá prináša revolúciu v možnostiach závodných hier. Využitie hernej fyziky a zvuku v reálnom čase umožňuje hráčom viac než kedykoľvek predtým vnímať veci ako je rev motora, trakcia pneumatík, terén trati a spätná odozva volantu. Technológia TRUEFORCE komunikuje priamo s hernými enginmi a spracováva dáta až 4000× za sekundu, aby zvýšila autenticitu herného prostredia a všetkých detailov podporovaných hier.

Logitech G923, navrhnutý pre moderné závodné simulátory, sa môže pochváliť brúseným kovovým volantom s koženým poťahom pre maximálne pohodlie hráča a prepracovanými nablýskanými pedálmi. Má tiež rad nových alebo vylepšených funkcií:

  • Programovateľné ovládanie dvojitej spojky - umožňuje pretekárom vybočiť ľahšie a rýchlejšie z dráhy pomocou programovateľnej dvojitej spojky, ktorá podporuje maximálnu trakciu s minimom dymu zo spálených pneumatík.
  • Vstavaný indikátor otáčok - farebné LED indikátory ukazujú rozsah otáčok motora a upozorňujú pretekára, keď zasiahne do červeného pásma.
  • Ovládacie prvky na volante - do volantu sú zabudované ovládacie prvky pre Xbox, ponúkajúce dokonalú kontrolu na dosah prstov.
  • Progresívne brzdové pedále - nový brzdový pedál s progresívnou pružinou pre citlivejšiu odozvu, reálnejší zážitok a lepšie ovládanie.
  • 24-polohový otočný volič - vstavaný otočný volič umožňuje nastaviť trakciu, krútiaci moment, automatické riadenie stability, brzdnú silu a ďalšie parametre.

Cena a dostupnosť: Pretekársky volant s pedálmi Logitech G923 spolupracuje s PC, Xbox One a PlayStation 4. Bude kompatibilný aj s novými konzolami Xbox Series X a PlayStation 5, ktoré by mali byť uvedené na trh počas prázdnin 2020. Pretekársky volant s pedálmi Logitech G923 bude k dispozícii na Slovensku v auguste 2020 za odporúčanú maloobchodnú cenu 399€.

Zdroj: Logitech, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk