Western Digital uvádza nové SSDčko WD Gold NVMe

Western Digital uvádza nové SSDčko WD Gold NVMe

Nový NVMe SSD disk WD Gold podnikovej triedy je navrhnutý pre výrazné zlepšenie výkonu a zrýchlenie reakčnej doby pri počítačových aplikáciách.

SSD disk WD Gold NVMe je navrhnutý ako primárne úložisko v serveroch, kde dokáže poskytovať rýchle časy odozvy, vyššiu dátovú priestupnosť a väčšiu škálovateľnosť, než súčasné SATA zariadenie pre podnikové aplikácie. WD Gold NVMe SSD dopĺňa produktovú radu HDD diskov WD Gold a predstavuje úložisko s vysokým výkonom pre aplikácie a dátové súbory, ktoré vyžadujú nízku latenciu a vysokú priepustnosť dát.

Nové disky WD Gold NVMe SSD sú navrhnuté spoločnosťou Western Digital, ktorá sa opiera o skúsenosti získané pri návrhu a výrobe SSD diskov 3D TLC NAND, firmware na mieru a svoje vlastné integrované ovládače. Zákazníci sa môžu bezpečne spoľahnúť na ochranu dát aj pri výpadku napájania a predĺženú päťročnú záruku. Bezpečné načítanie systému a bezpečné odstránenie dát zabezpečuje zákazníkom ďalšiu kontrolu nad dátami.

Riešenia poskytované spoločnosťou Western Digital pre dátové centrá reagujú na potreby rýchlo sa rozvíjajúceho a stále sa meniaceho technologického prostredia. Široké portfólio produktov pre dátové centrá zahŕňa disky Ultrastar HDD a SSD, disky WD Gold HDD a SSD, vrátane otvorenej infraštruktúry OpenFlex NVMe over Fabrics (NVMe-oF) a taktiež úložisko pre platformy NVMe-oF bridge solutions a disky Ultrastar memory extension.

Dodávky nového disku WD Gold NVMe SSD sa očakávajú v druhom štvrťroku 2020. Disk bude dostupný v štyroch kapacitách, ako pre koncových zákazníkov, tak pre distribučných partnerov.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk