SteelSeries predstavuje novú hernú myš Rival 3 a klávesnice Apex 3 a Apex 5

SteelSeries predstavuje novú hernú myš Rival 3 a klávesnice Apex 3 a Apex 5

SteelSeries ide po krku nudným kancelárskym perifériám s novými modelmi prístupnými všetkým hráčom.

SteelSeries Rival 3 zatieni každú myš

Plnohodnotná symetrická herná myš SteelSeries Rival 3 je vďaka umiestneniu dvoch tlačidiel na ľavom boku určená pravákom. Jej herný duch je zvýraznený RGB podsvietením loga a netradične tiež linkou po časti obvodu spodnej strany. Využíva nový výkonný senzor a kvalitné materiály pre vysokú odolnosť a napriek tomu je k dispozícii za dostupnú cenu.

SteelSeries Rival 3 je vyhotovená z vysoko trvanlivého polyméru zaisťujúceho dlhodobú odolnosť a má tiež vplyv na nízku hmotnosť 77 g. Myš disponuje novým vlastným optickým senzorom technológieTrueMove Core. Jedná sa o obrovský pokrok vo výkone senzorov v tejto cenovej hladine, kde tradičné herné značky aplikujú do myší za túto cenu klasický senzor. SteelSeries v spolupráci s výrobcom PixArt ide zaujímavejšou cestou a vyvinuli úplne nový herný senzor práve pre model Rival 3. Technológia TrueMove Core ponúka 8 500 CPI a sledovanie pohybu jedna k jednej (1-to-1 tracking); to znamená, že skutočne každý pohyb myši je zaznamenaný a replikuje sa na obrazovku.

Myš je ďalej osadená kvalitnými spínačmi s garanciou 60 miliónov stlačení, ktoré využíva napríklad Rival 650 a zabudovanou pamäťou pre nastavenie až 5 užívateľských profilov v aplikácii SteelSeries Engine.

SteelSeries Rival 3 je celosvetovo dostupná za 39,99 euro.

SteelSeries Apex 3 - klávesnica stvorená pre hranie

Vodeodolná klávesnica so stupňom krytia IP32 je plnohodnotnou hernou klávesnicou kombinujúcou najmodernejšie technológie SteelSeries vrátane 10zonového RGB podsvietenia, anti-ghosting technológie a nových tichých herných spínačov s nízkym trením a bezkonkurenčnou odolnosťou viac než 20 miliónov stlačení.

Rovnako ako u prémiovej rady Apex Pro je k dispozícii odnímateľná magnetická podložka pod zápästie, multimediálne tlačidlo, rollovací valček s klikacou funkciou a tri predpripravené cesty pre vedenie kábla na spodku klávesnice.

SteelSeries Apex 3 je celosvetovo k dispozícii za 79,99 euro.

SteelSeries Apex 5 - to najlepšie z oboch svetov

Klávesnica Apex 5 prichádza s hybridnými spínačmi kombinujúcimi najlepšie vlastnosti dvoch svetov. Hladké stlačenie membránových spínačov s odolnosťou, výkonom, spätnou väzbou a istotou pri stlačení modrých mechanických spínačov.

Je vybavená špičkovými technológiami prevzatými z modelov Apex Pro - magnetickou podložkou pod zápästie, kvalitným leteckým hliníkom, OLED displejom, multimediálnymi tlačidlami, špeciálnym rolovacím valčekom a RGB podsvietením každej klávesy zvlášť. Užívatelia si môžu prispôsobiť OLED displej vlastnými GIF obrázkami, nechať zobraziť informácie z hier ako sú CS: GO alebo Dota2, premietať detaily hudobnej streamovacej služby Tidal, upozorňovať a prepisovať správy z komunikačnej aplikácie Discord, prechádzať nastavenia a ďalšie.

SteelSeries Apex 5 je celosvetovo k dispozícii za 129,99 euro.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk