HP predstavuje nový konvertibilný notebook: ProBook x360 435 G7

HP predstavuje nový konvertibilný notebook: ProBook x360 435 G7

Malé a stredné podniky ocenia výkonný a štýlový notebook, ktorý poskytuje všetko, čo je potrebné na prácu v kancelárii i mimo nej - od vysokého výkonu až po zabezpečenie na podnikovej úrovni.

HP ProBook x360 435 G7 dodávaný so systémom Windows 10 Pro a vybavený najnovšími mobilnými procesormi radu AMD Ryzen 4000 poskytuje v univerzálnom 360-stupňovom dizajne výkon, bezpečnosť i odolnosť, akú rozvíjajúce sa podniky aj vzdelávacie inštitúcie požadujú. Toto ultratenké zariadenie je skonštruované s ohľadom na maximálnu odolnosť a výdrž, k čomu prispieva rám klávesnice a veko z eloxovaného hliníka a ďalšie technické parametre, vďaka ktorým prístroj úspešne absolvoval 19 rôznych testov podľa vojenských štandardov 810G vrátane testu odolnosti voči pádu. S pomocou voliteľného pera HP Pro Pen môžete rýchlo premieňať myšlienky na činy a prostredníctvom jediného kábla podporujúceho dokovanie cez USB-C môžete ľahko pokračovať v práci pri stole.

Nové funkcie notebooku ProBook x360 435:

Vysoký výpočtový výkon. Podľa vlastného výberu k dispozícii s najnovšími procesormi AMD Ryzen s vynikajúcim grafickým výkonom, ktorý umožní zvládať dni nabité termínmi aj prácou na viacerých veciach súčasne. Pomocou nabíjačky HP Fast Charge nabijete batériu notebooku na 50 % za 30 minút bez toho, aby to malo negatívny vplyv na dobíjací cyklus batérie.

Viacvrstvová ochrana vrátane zabezpečenia na úrovni OS, pod ňou i nad ňou. Vylepšenia vďaka vstavaným funkciám zabezpečenia a ochrany súkromia od BIOSu vyššie. Pred útokmi na firmware vás ochráni samoopraviteľný BIOS HP Sure Start pre AMD. Nástroj HP Sure Sense identifikuje a izoluje dosiaľ neznáme útoky a zabráni napadnutiu ešte predtým, než k nemu dôjde. Pred zvedavým zrakom okoloidúcich vás ochráni voliteľný filter HP Sure View Gen3 a objektív kamery pre pokoj vašej duše zablokuje vstavaná funkcia HP Privacy Camera.

Rýchly bezdrôtový prenos. Technológia HP Extended Range Wireless LAN, ktorá umožňuje prenos na väčšie vzdialenosti od vysielacieho bodu a vysokú dátovú priepustnosť na kratšie vzdialenosti, dokáže pokryť väčšiu plochu a zlepšuje konektivitu v sieťach Wi-Fi. Pomocou voliteľného routeru spĺňajúceho štandard Wi-Fi 6 dosahujúci gigabitové rýchlostí získate rýchle a spoľahlivé pripojenie v prostredí husto obsadenom bezdrôtovými sieťami.

Cena a dostupnosť: Očakáva sa, že notebook HP ProBook X360 435 G7 bude na trhu dostupný od mája. Cena bude zverejnená pred týmto termínom.

Zdroj: HP

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk