ASUS Republic of Gamers predstavil nové herné portfólio

ASUS Republic of Gamers predstavil nové herné portfólio

Úplne nové herné notebooky, počítače, monitory a príslušenstvo prinášajú nové úrovne výkonu, inovatívne funkcie a atraktívny dizajn.

ASUS Republic of Gamers (ROG) predstavil na veľtrhu CES 2020 úplne nové portfólio herných inovácií, ktoré prinášajú prvotriedny výkon a funkcie a dizajn pre špičkové herné zážitky.

HERNÝ NOTEBOOK - ROG Zephyrus G14

ROG Zephyrus G14 prináša bezprecedentný výkon v ultratenkom 14-palcovom formáte. Aj napriek iba 17,9 mm hrubému šasi je Zephyrus G14 vybavený špeciálne navrhnutým chladením, ktoré naplno využíva potenciál procesora AMD Ryzen 4000 a grafickej karty NVIDIA GeForce RTX 2060. Používatelia si môžu zvoliť medzi 120 Hz displejom alebo vyšším rozlíšením. V oboch prípadoch je k dispozícii verné zobrazenie farieb vďaka certifikácii PANTONE Validated a technológia adaptívnej synchronizácie. Zephyrus G14 je vysoko prenosný aj vďaka viac ako 10-hodinovej výdrži batérie a podpore nabíjania cez USB-C.

Jemné dizajnové prvky farebných variantov Moonlight White a Eclipse Gray dávajú notebooku ROG Zephyrus G14 čistý a profesionálny vzhľad a voliteľný AniMe Matrix displej rozširuje možnosti prispôsobenia vďaka viac ako tisícke mini LED diód na veku.

MONITORY

ROG Swift 360Hz

ROG Swift 360Hz je najrýchlejší herný monitor na svete. V porovnaní s bežne rozšírenými 240 Hz monitormi prináša až 50 % nárast počtu snímok za sekundu, čím dáva hráčom ešportov a kompetitívnym hráčom výhodu, ktorú potrebujú k víťazstvu. ROG Swift 360Hz ponúka 24,5-palcovú uhlopriečku, rozlíšenie Full HD a neprehliadnuteľný dizajn prémiových monitorov ASUS ROG.

ROG Swift PG32UQX

ROG Swift PG32UQX je špičkový 4K HDR herný monitor s pokročilým procesorom s technológiou G-SYNC ULTIMATE a najnovšími funkciami HDR. 32-palcový displej s pomerom strán 16:9 má podsvietenie, ktoré pozostáva z 1152 Mini LED zón, vďaka čomu prináša najjasnejšie zobrazenie scén a najtmavšie zobrazenie čiernej s neuveriteľným kontrastom a minimálnym halo efektom. Malé objekty, ako je žiarovka alebo Slnko, dosahujú maximálny jas na úrovni až 1400 nitov, čím prinášajú ešte prirodzenejší HDR zážitok ako doteraz. G-SYNC procesor umožňuje variabilné nastavenie frekvencie až do 144 Hz a podporuje 10-bitové zobrazenie farieb. PG32UQX vďaka tomu vždy prináša najlepšiu vizuálnu kvalitu hier, filmov či aplikácií.

PRÍSLUŠENSTVO

ROG Pugio II

ROG Pugio II je bezdrôtová myš s rozlíšením 16 000 dpi, prenosnosťou 400 palcov za sekundu a bohatými funkciami prispôsobenia, ako sú prispôsobiteľné bočné tlačidlá či zóny podsvietenia.

ROG Strix Impact II Wireless

Bezdrôtová myš ROG Strix Impact II Wireless je príkladom zariadenia, ktoré zlepšuje ľubovoľný herný zážitok. Využíva senzor s rozlíšením až 16 000 dpi a presnosť na úrovni 400 palcov za sekundu.

ROG ITX Z11

Skrinka ROG ITX Z11 využíva inovatívne rozloženie interiéru a 11° náklon pre efektnejší dizajn a rozptyl tepla.

ROG STOLNÉ HERNÉ POČÍTAČE

ROG Strix GA15

Nový stolný počítač ROG Strix GA15 sa zameriava na herné základy pre náročných hráčov ešportov, ktoré prináša v ekonomickom prevedení. Je vybavený efektívnym chladením a procesorom až do AMD Ryzen 7 3800X.

ROG Strix GA35

ROG Strix GA35 je stolný herný počítač, ktorý bol navrhnutý, aby zvládol plynulé hranie aj v náročných podmienkach a poradil si s všemožnými náročnými úlohami, ako je produkcia streamov alebo vývoj hier. Vo výbave má procesor až do 16-jadrového AMD Ryzen 9 3950X a grafickú kartu ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti.

KONCEPTY HERNÝCH ZOSTÁV

ROG Strix White Edition

Koncept ROG Strix White Edition pozostáva z komponentov v bielom farebnom prevedení pre zvýšenú estetiku počítača:

  • Základná doska: ROG Strix X570-E Gaming White Edition (koncept)
  • AIO chladič: ROG Strix LC 360 RGB White Edition
  • Grafická karta: ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti White Edition
  • Napájací zdroj: ROG Strix 850W White Edition
  • Skrinka: ROG Strix Helios White Edition

ROG TRX40 s chladičom TRX4 AIO

ROG TRX40 je ukážkou vysokého výkonu a chladenia, ktoré je možné dosiahnuť pomocou komponentov ROG. Základom zostavy je základná doska ROG Zenith II Extreme s procesorom 3. generácie AMD Ryzen Threadripper a až 256 GB pamäte Corsair DDR4 RGB Dominator Platinum RGB.

Zdroj: ASUS, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk