Genesis uvádza nové herné slúchadlá: Oxygen 400

Genesis uvádza nové herné slúchadlá: Oxygen 400

Genesis Oxygen 400 sú herné slúchadlá kompatibilné s PC, smartfónom aj hernými konzolami a sú vybavené dvomi mikrofónmi.

Kvalita zvuku pre naozajstných bojovníkov

Moderné a veľké 10mm meniče prenášajú zvuk do tvojich uší doslova na striebornom podnose. Genesis si pri navrhovaní týchto slúchadiel uvedomoval základnú požiadavku na herné slúchadlá, ktorou je perfektný prenos zvukov z virtuálneho sveta počítačových hier.

Kvalitný odnímateľný mikrofón

Vo svete virtuálnych bitiek, v ktorých bojuješ v tíme, kvalita zvuku pri prenose hlasových povelov je kľúčová. Oxygen 400, ako herné slúchadlá, majú vysoko kvalitný nastaviteľný a odnímateľný mikrofón, ktorý zabezpečí precízny prenos farby i tónu hlasu tak, že tvoje bojové povely sa dostanú na profesionálnu úroveň.

Ovládanie a druhý mikrofón

Oxygen 400 je vybavený ovládaním, ktoré významne zvyšuje užitočnosť slúchadiel a ich pohodlné používanie. Na kábli je ovládanie hlasitosti a prepínač play/pause. Slúži nie len na prehrávanie hudby, ale aj na príjem telefónnych hovorov. Pokiaľ si chceš so slúchadlami užiť maximálnu voľnosť, stačí odstrániť hlavný mikrofón a používať druhý, integrovaný na kábli slúchadiel.

Vymeniteľné nástavce a inovatívne silikónové stabilizačné opierky

Pre pevné a spoľahlivé usadenie sú súčasťou dodávky aj tri veľkosti nástavcov. Navyše sú slúchadlá vybavené silikónovými stabilizačnými opierkami, ktoré zabraňujú nechcenému vypadnutiu slúchadla z ucha. Akonáhle slúchadlá nasadíš na svoje miesto, poskytnú ti pohodlné a spoľahlivé používanie.

Široká kompatibilita

Genesis vytvoril slúchadlá, ktoré si obľúbiš v spojení s akýmkoľvek typom ďalšieho vybavenia. Oxygen 400 má jediný 4pinový minijack 3,5 mm, ktorý umožní používať slúchadlá s PC, smartfónom alebo hernou konzolou.

Dizajn v tvojom štýle

Moderný, bojový vzhľad slúchadiel Oxygen 400 je doplnený stabilizačnými silikónovými vzperami. Slúchadlá sa dodávajú v dvoch farebných prevedeniach – čierna a červená.

Cena a dostupnosť: Genesis Oxygen 400 sú dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena vrátane DPH je 18 EUR.

Špecifikácie:

  • Impedancia: 16 Ohm
  • Priemer meniča: 10 mm
  • Špecializácia: Herné vybavenie
  • Hladina akustického tlaku: 92 dB
  • Rozsah: 20 – 20 000 Hz
  • Dĺžka kábla: 120 cm
  • Konektor: Mini Jack x1
Zdroj: Genesis

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk