Seagate má dve nové herné úložiská série Firecuda

Seagate má dve nové herné úložiská série Firecuda

Seagate pridal do svojej poprednej rady zariadení na ukladanie hier dve nové výkonné zariadenia. Seagate FireCuda 520 PCIe Gen4 x4 SSD a FireCuda Gaming Dock s priestorom 4 TB HDD a rozšíriteľným konektorom NVMe M.2.

FireCuda 520 SSD je navrhnutá pre intenzívnu rýchlosť vyžadovanú modernými hrami a je najrýchlejšou jednotkou SSD, ktorá ponúka kompatibilitu plug-and-play so všetkými základnými doskami PCIe Gen4. V záujme zabezpečenia flexibility pre hráčov, ktorí používajú herné notebooky, táto ponuka zahŕňa hernú stanicu FireCuda Gaming Dock, ktorá je elitnou 4 TB HDD pamäťou s rozšíriteľným konektorom NVMe M.2, ktorý poskytuje možnosť voliteľného pridania SSD, a pripojením k zariadeniam cez Thunderbolt 3. Stanica ponúka tiež elegantný priemyselný dizajn a podsvietenie LED, ktoré zaručuje jedinečný štýl.

S takmer o 45% vyššou rýchlosťou sekvenčného čítania a zápisu ako disky NVMe PCIe Gen3 poskytuje FireCuda 520 extrémne zvýšenie výkonu pre PC hráčov, ktoré chcú získať výhodu oproti ostatným. M.2 2280 SSD je k dispozícii v kapacitách 500 GB, 1 TB alebo 2 TB a je kompatibilné s novými čipovými sadami AMD X570 a procesormi AMD Ryzen. Zahŕňa kompatibilitu plug-and-play so základnými doskami s PCIe Gen4, pričom poskytuje extrémne zvýšenie výkonu, ako aj spätnú kompatibilitu so zariadeniami PCIe Gen3.

Jednotka FireCuda 520 ponúka 5-ročnú obmedzenú záruku a zahŕňa softvér Seagate SeaTools, ktorý monitoruje stav jednotky,  výkon jednotky a udržuje aktualizovaný firmvér.

Seagate FireCuda Gaming Dock je výkonným úložným riešením, ktoré ponúka jednoduchosť pripojenia prostredníctvom jediného kábla na všetky periférne zariadenia. Zahŕňa zabudovaný 3,5-palcový HDD disk s kapacitou 4 TB a rozšíriteľný konektor PCIe Gen3 NVMe M.2 poskytujúci voliteľné pridanie SSD ponúkajúc veľké úložisko pre archívy hier a údajov.

Okrem konektora Thunderbolt 3 obsahuje herná dokovacia stanica FireCuda aj doplnkový port Thunderbolt 3, ethernetový port DisplayPort 1.4, ethernetový port RJ45, 3,5 mm vstup zvuku/mikrofón, 3,5 mm výstup zvuku, štyri porty USB a nabíjací port 3.1 Gen2. Okrem toho obsahuje ľahko použiteľný softvér Seagate Toolkit, ktorý vám umožní ovládať škálu farieb a vzorov podsvietenia a poskytuje jedinečný vzhľad, ktorý dopĺňa vašu hernú stanicu. Toto riešenie navyše poskytuje trojročnú obmedzenú záruku.

Jednotka Seagate FireCuda 520 je v súčasnosti k dispozícii za 124,99 dolárov (500 GB), 249,99 dolárov (1 TB) a 429,99 dolárov (2 TB). Herná dokovacia stanica FireCuda bude k dispozícii na konci tohto mesiaca za 349,99 dolárov.

Zdroj: Seagate

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk