Cooler Master uvádza svoju najľahšiu myš MM710

Cooler Master uvádza svoju najľahšiu myš MM710

Ľahká a pritom veľmi pevná a odolná konštrukcia myši je tvorená schránkou s perforovaným vzorom pripomínajúcim včelie plásty.

Samotná novinka bez káblov váži menej ako 53 g a je tak najľahšou hernou myšou so špičkovým senzorom. Takto významne znížená hmotnosť je doplnená ďalšími prémiovými vlastnosťami, ktoré zvyšujú herný zážitok. Unikátny opletený ľahký kábel pre minimálne trenie, PTFE slidery pre hladký sklz myši a vlastné PCBA, ktorý je prachu a vode odolné. K dispozícii sú tiež štandardné a prvotriedne technológie, ako je nastaviteľný optický senzor PixArt s až 16 000 DPI, odolné spínače Omron a symetrický dizajn.

Hlavnými prednosťami modelu MM710 sú:

  • Ľahký perforovaný dizajn s opleteným káblom - schránka pripomínajúca včelie plásty redukuje hmotnosť na iba 53 g. Vnútorné rozloženie bolo prepracované, aby bola zachovaná odolnosť. Odolný opletený kábel znižuje odpor pri pohybe. Kombinácia týchto dvoch vlastností vedie k rýchlejšiemu posunu a minimálnej únave.
  • Optický senzor a spínače Omron - Cooler Master MM710 bola optimalizovaná pre maximálnu precíznosť a istú kontrolu. Integrovaný optický senzor PixArt 3389 je nastaviteľný až do hodnoty 16 000 DPI. Nastavenie je dostupné prostredníctvom aplikácie, v ktorej možno upraviť citlivosť, odozvu tlačidiel, frekvencie a mnoho ďalšieho. Obe tlačidlá myši sú osadené kvalitnými Omron spínačmi.
  • PTFE slidery - Myš je dodávaná s vylepšenými slidermi. Z 95% čistej PTFE poskytuje nízke trenie a konzistentný sklz.
  • Symetrický dizajn určený pravákom - Myš ponúka dve tlačidlá na ľavom boku a symetrický dizajn vhodný pre rôzne typy držania. Tvar vychádza z uznávaného modelu MasterMouse S s drobnou vyvýšeninou v zadnej časti poskytujúcou podporu pre hráčov preferujúcich štýl držanie claw, zatiaľ čo zostáva dostatočne malá, aby vyhovela štýlu držania palm.

Cooler Master MM710 bude k dispozícii v matne čiernom prevedení začiatkom októbra 2019 za odporúčanú koncovú cenu 1399 Kč v Českej republike a 54 euro na Slovensku.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk