Na náš trh prichádzajú smart hodinky TicWatch

Na náš trh prichádzajú smart hodinky TicWatch

elem6 predstavuje na českom a slovenskom trhu novú značku inteligentných hodiniek TicWatch, ktoré patria na 4. miesto svetového rebríčka v rámci predajov.

Hodinky vynikajú perfektným dielenským spracovaním, dizajnom oceňovaným rešpektovanými svetovými spoločnosťami ako Red Dot či iF Design Award a v neposlednom rade vynikajú pomerom cena/výkon. Výrobca TicWatch úzko spolupracuje napr. S VW či Google a spoločne tak posúvajú hranice aplikovanej umelej inteligencie (AI). Výsledky sa tak odrážajú aj v unikátnych predinštalovaných aplikáciách výrobcu (napr. TicMotion na Wear OS by Google), ktoré možno ovládať hlasovým asistentom Google Assistant.

Tieto kooperácie zaručujú, na rozdiel od konkurenčných modelov, kvalitné aktualizácie systému a nepreberné množstvo aplikácií. Výrobca dokonca prepožičiava svoje AI riešenia gigantom ako sú Huawei, Fossil, Motorola alebo tiež Louis Vuitton. V ponuke sú teraz štyri modely bežiace na platforme Wear OS by Google, ktoré sú vytvorené pre akúkoľvek príležitosť.

Najvyšším modelom značky sú TicWatch Pro s prémiovým dizajnom, ktoré sú osadené viacvrstvovým displejom, vďaka čomu na jedno nabitie vydržia bežať dva až 30 dní podľa intenzity využívania. Okrem dvoch displejov sú k dispozícii dva rôzne režimy, z ktorých jeden je viac zameraný na výdrž batérie, druhý potom na výkon. V základnom režime hodinky zobrazujú obsah s výbornou čitateľnosťou aj na ostrom slnku a zamerané sú predovšetkým na fitness funkcie. V smart režime potom zariadenie beží na spomínanom systéme Wear OS by Google a výdrž batérie sa v tomto prípade uvádza v rozmedzí dvoch až piatich dní.

Hodinky sú odolné voči prachu a vode podľa štandardu IP68 a vyrobené sú z kombinácie odolných materiálov, uhlíkových vlákien a pevného nylonu. Hodinky sa dodávajú s remienkom z pravej talianskej kože, ktorá je z vnútornej strany doplnená silikónovou vrstvou šetriacou pokožku. Podporujú tiež NFC, takže po spustení podpory na ČR/SR zo strany Google budú pripravené pre mobilné platby.

"Mainstreamový" model TicWatch C2 s unisex dizajnom pre každú príležitosť, beží na Wear OS by Google a okrem toho sa môže chváliť oceneniami Red Dot Design Award 2019 a iF Design Award 2019. Remienok hodiniek je opäť vyrobený z kože, púzdro potom z nerezovej ocele. Užívatelia opäť ocenia až dvojdňovú výdrž batérie aj odolnosť podľa IP68. Ďalej disponujú integrovaným GPS modulom, podporu NFC a 24-hodinovým sledovaním zdravotného stavu a fitness kondície.

Tretie v poradí sú športovo ladené hodinky TicWatch E2 s cool dizajnom nielen pre mladých, ktoré sú určené pre všetky fitness aktivity vrátane plávania a tiež si tento rok odniesli cenu Red Dot za dizajn. Hodinky sú vodeodolné do piatich atmosfér, čo znamená, že sa s nimi môžete potápať až do päťdesiatmetrovej hĺbky. Bežia na platforme Qualcomm Snapdragon Wear a rovnako ako ostatné využívajú operačný systém Wear OS by Google. Ľahké a pohodlné chytré hodinky navyše obsahujú aplikáciu TicWatch, ktorá vďaka umelej inteligencii dokáže automaticky rozpoznať práve vykonávanú športovú aktivitu a prispôsobiť jej proaktívne športové režimy.

A nakoniec sú tu rýdzo outdoorové a odolné hodinky TicWatch S2 zamerané na funkčnosť a výdrž, u ktorých už snáď dizajnové ocenenie Red Dot Award 2019 nemusíme ani zmieňovať. Hodinky v čiernom prevedení sa chvália úrovňou odolnosti podľa štandardu americkej armády - sú vyrobené tak, aby boli schopné prežiť extrémne teplotné výkyvy, nárazy, prach i vodu. Opäť tu máme integrovaný GPS modul, proaktívne športové režimy, platformu Qualcomm Snapdragon Wear aj systém Wear OS by Google a rovnako ako u modelu E2 aj vodeodolnosť do úrovne piatich atmosfér.

Všetky spomínané modely smart hodiniek značky TicWatch zakúpite na českom a slovenskom trhu už teraz.

Zdroj: elem6

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk