Zlepšite si herné skóre s novou myšou Logitech G604 Lightspeed

Zlepšite si herné skóre s novou myšou Logitech G604 Lightspeed

Logitech G predstavil bezdrôtovú hernú myš Logitech G604 LIGHTSPEED. Táto bezdrôtová myš novej generácie má úžasnú výdrž batérie a bola navrhnutá pre používateľov, ktorí radi hrajú, ale zároveň potrebujú aj univerzálny nástroj, ktorý možno dobre využiť tiež pre rôzne iné úlohy.

Myš G604 je vybavená exkluzívnou bezdrôtovou technológiou Logitech G LIGHTSPEED, ktorá umožňuje ovládanie bez lagov, a špičkovým optickým senzorom Logitech G HERO 16K, ktorý znižuje spotrebu energie a zvyšuje presnosť polohovania bez vyhladzovania, filtrovania alebo akcelerácie. Okrem toho môžu používatelia stlačením jediného tlačidla prepnúť z pripojenia LIGHTSPEED na Bluetooth a ovládať tak pomocou jednej myši dva rôzne počítače. Jedna AA batéria vydrží až 240 hodín intenzívneho hrania pri použití bezdrôtovej technológie LIGHTSPEED a až 5,5 mesiacov pri použití Bluetooth.

Konfigurovateľná myš G604 je vybavená 15 programovateľnými ovládacími prvkami, veľmi rýchlym rolovacím kolieskom s duálnym režimom a šesticou palcom ovládateľných tlačidiel. Aby sme pomohli hráčom čo najlepšie využiť ich vybavenie, možno myš G604 LIGHTSPEED naprogramovať pomocou herného softvéru Logitech G HUB. Táto šikovná herná utilita s čistým a moderným rozhraním umožňuje hráčom rýchlo vytvárať vlastné profily a upravovať funkcie každého tlačidla myši.

Bezdrôtová hráčska myš Logitech G604 LIGHTSPEED bude k dispozícii na Slovensku a v Českej republike koncom septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €.

Zdroj: Logitech, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk