Motorola prichádza s dvojitou nádielkou nových smartfónov

Motorola prichádza s dvojitou nádielkou nových smartfónov

Na IFA v Berlíne bol predstavený cenovo dostupná moto e6 plus. ale aj fotomobil motorola one zoom.

motorola one zoom: dokonalá v každom ohľade

motorola one zoom zachytáva váš svet s ohromujúcou ostrosťou, farbou a čistotou - dokonca aj pri slabom osvetlení. Obsahuje 48 MPx snímač, technológiu Quad Pixel, dvojitú OIS (Optická stabilizácia obrazu), softvér Nočné videnie, 8 MPx telefoto a 16 MPx ultraširokouhlý objektív s umelou inteligenciou, motorola one zoom redefinuje fotografické možnosti v tejto triede smartfónov. 

Perfektná kamera v každej situácii

Od profesionálneho portrétu svojho najlepšieho kamaráta, až po ostrý záber vašej obľúbenej kapely z posledného radu na koncerte, či rozsiahly výhľad na krajinu na vrchole vašej túry - tento špičkový systém štyroch kamier vám poskytuje optimálnu flexibilitu pri snímaní.

Aby každá fotka žiarila

Vďaka 48 MPx snímaču a technológii Quad Pixel poskytuje motorola one zoom štyrikrát vyššiu citlivosť na svetlo, aby ste získali ostrejšie a jasnejšie fotografie v zhoršených svetelných podmienkach. Je tiež vybavený Optickou stabilizáciou obrazu (OIS), ktorá udržuje objektív stabilný, takže vaše fotografie sú ostré a okamžite pripravené na instagramové použitie. Režim Nočné videnie využíva našu unikátnu softvérovú technológiu na vytváranie živých nočných fotografií bez zrnitosti so skutočnými farbami a ohromujúcou čistotou.

Dostaňte sa bližšie a osobne

Zrnité, rozmazané obrázky sú často výsledkom zlého digitálneho priblíženia v smartfónoch. Náš výskum v skutočnosti ukazuje, že často ide o najväčší problém pri fotografovaní so smartfónmi. motorola one zoom je iný. 8 MPx telefoto kamera ponúka 3x optické priblíženie vo vysokom rozlíšení (10x hybridné priblíženie), ktorá vám umožní zachytiť na fotografii detaily z diaľky pri zachovaní kvality obrazu, ktorú by ste pri digitálnom priblížení stratili. Dokonca aj pri plnom priblížení budú vaše fotografie čisté a bez rozmazania vďaka OIS - Optickej stabilizácii obrazu.

Vidieť viac zo sveta

Najlepšie momenty si niekedy vyžadujú dramatickejší pohľad. Vďaka ultra-širokouhlému objektívu so zorným uhlom 117º sa na fotku zmestí štyrikrát viac zo scény2 pre ohromujúce snímky krajiny, ktoré sú pripravené pre sociálne siete.

zakaždým perfektné portréty

Niekedy chcete, aby bol objekt zaostrený, ale nie všetko ostatné. 5 MPx senzor hĺbky pracuje s hlavným fotoaparátom na automatickom zaznamenaní hĺbky pozadia. Môžete sa tiež vrátiť neskôr a ľahko zmeniť intenzitu rozostrenia po zachytení, aby bol váš záber tak akurát. V každom prípade sa z každodenných fotografií stanú elegantné portréty. Presne takto.

Vyzerajte najlepšie v každom svetle

Nemusíte obetovať kvalitu fotografií pri prepnutí na prednú kameru. 25 MPx selfie kamera na motorola one zoom je vybavená technológiou Quad Pixel, ktorá poskytuje štyrikrát vyššiu citlivosť na svetlo. Vo dne alebo v noci, vnútri aj vonku, sa môžete spoľahnúť, že na vašom telefóne zakaždým urobíte vynikajúce selfie.

Nabíja sa rýchlo, vydrží dlhšie

Masívna batéria s kapacitou 4000 mAh znamená, že motorola one zoom vie vydržať až dva dni na jedno nabitie. Keď sa potrebujete dobiť, TurboPower vám dodá hodiny výkonu len za pár minút nabíjania, takže nikdy nič nezmeškáte.

Zažite brilantný OLED

So 6.4-palcovým Max Vision OLED displejom, prináša motorola one zoom oživené filmy, hry a fotky do vašej dlane. Obrazovka, ktorá sa rozprestiera po celej ploche telefónu, je takmer bez okrajov a prináša živé farby a ostré detaily v rozlíšení Full HD (1080p) pre neuveriteľný zážitok zo sledovania.

Hodvábne hladký a odolný voči šmuhám

Vďaka oblým okrajom a precízne vyrobenému sklu, je motorola one zoom pohodlný na držanie a rovnako príjemný na pohľad s dvomi atraktívnymi farebnými variáciami: Elektrická sivá a Vesmírna fialová. Elegantné 3D saténové sklo na zadnej strane eliminuje zanechávanie odtlačkov prstov a šmúh, zatiaľ čo dizajn odpudzujúci vodu chráni váš telefón pred rozliatím a postriekaním tekutinou. Po prvýkrát sa ikonické logo Motorola na zadnej strane zariadenia používa ako oznamovacie LED svetlo, ktoré svieti pri správach, telefonátoch alebo pri iných oznámeniach.

Odomknutie pod displejom

Úchvatný displej obsahuje aj inteligentnú integrovanú čítačku odtlačkov prstov, ktorá sa objaví len vtedy, keď ju potrebujete a zmizne po tom, ako odomknete svoje zariadenie. Senzor odtlačkov prstov je vybavený algoritmom strojového učenia s podporou nepretržitého učenia, takže pri každom použití sa stáva rýchlejším a presnejším. A keď sú vaše ruky zaneprázdnené, stále môžete použiť Odomykanie tvárou pre jednoduchý prístup.

Cena a dostupnosť: motorola one zoom bude na Slovensku k dispozícii od 6. septembra za odporúčanú cenu 429 EUR.


moto e6 plus s duálnym fotoaparátom

Vôbec prvýkrát v telefóne moto e je k dispozícii úžasný duálny fotoaparát, ktorý je v tejto cenovej kategórii najlepším svojho druhu. Hlavný 13 MPx fotoaparát ponúka veľkosť pixelov 1.12um a vytvára nádherné ostré snímky. Veľká clona f/2.0 vám poskytuje dostatok priestoru na fotografovanie v rôznych svetelných podmienkach, pri zachovaní kvality a detailov obrazu. 2 MPx senzor hĺbky a vstavaný portrétový režim vám umožňujú rozmazať popredie alebo pozadie podľa požadovaného vzhľadu. Kreativitu môžete tiež dosiahnuť pomocou režimu Skrášlenie, ktorý umožňuje vyleštiť objekt pomocou možností úprav v aplikácii fotoaparátu. Či už fotografujete portrét, krajinu alebo detailný záber, tento duálny fotoaparát vám určite prinesie lepšie fotografie.

Farebný dizajn, ktorý sa vám zapáči

Moto e6 plus má moderný dizajn od hora nadol. 6,1-palcový displej telefónu je väčší a lepší ako kedykoľvek predtým a ponúka špičkový zážitok zo sledovania bez ohľadu na to, ako ho používate. Či už pozeráte svoj obľúbený televízny program alebo si prezeráte svoj kanál, displej Max Vision HD+ pomáha každej aplikácii vyzerať čo najlepšie. Nie je potrebné obetovať veľkosť obrazovky kvôli pohodliu alebo komfortu - moto e⁶ plus je ešte ľahší a pohodlnejší na držanie v porovnaní s jeho predchodcom. Je k dispozícii v troch úžasných metalických farbách vrátane Karibskej modrej, Sýtej brusnicovej a Lešteného grafitu – moto e⁶ plus určite zanechá dojem.

Vyrobený pre lepšie selfies

Duálny systém zadných fotoaparátov nie je jediným spôsobom, ako zachytiť úžasné fotografie - vybavený prednou kamerou s rozlíšením 8 MPx, moto e⁶ plus určite pomôže skvalitneniu vašich selfie. Vďaka blesku môžete s istotou fotografovať aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Špeciálny slot pre pamäťovú kartu microSD ponúka ďalších 512 GB úložného priestoru, takže sa nemusíte nikdy venovať odstraňovaniu fotografií, aby ste získali viac miesta.

Dve formy bezpečného prístupu

Pre rýchly a ľahký prístup k vašim obľúbeným aplikáciám je snímač odtlačkov prstov v zadnej časti telefónu pripravený vždy, keď ste aj vy. Skener je dômyselne umiestnený pod ikonickým logom spoločnosti Motorola, takže naň môžete zabudnúť, kým ho nebudete potrebovať. Moto e⁶ plus tiež podporuje technológiu rozpoznávania tváre pre väčšiu jednoduchosť a bezpečnosť.

Nabitá energiou

Powerbanku môžete nechať doma vďaka vymeniteľnej 3000 mAh batérii. S toľkými hodinami času, ktorý je k dispozícii, môžete hrať dnes a zabudnúť na nabíjanie až do zajtra.
Moto fanúšikovia si tiež môžu vychutnať rovnaký čistý softvérový zážitok bez nevyžiadaného softvéru, aký majú radi - s moto e⁶ plus, ktorý je poháňaný systémom Android 9 Pie. A už sa nemusíte báť, že vám bude chýbať rytmus (alebo skvelý záber) vďaka osemjadrovému procesoru s frekvenciou 2,0 GHz v telefóne. Tak choďte do toho a používajte svoj telefón naplno – zvládne to.

Cena a dostupnosť: Nový Motorola e⁶ plus bude na Slovensku k dispozícii od 13. septembra za odporúčanú cenu 159 EUR (4GB/64GB verzia) a 139 EUR (2GB/32GB verzia).

Zdroj: Motorola, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk