Logitech predstavuje MX Master 3 a MX Keys: novú myš a klávesnicu pre náročných používateľov

Logitech predstavuje MX Master 3 a MX Keys: novú myš a klávesnicu pre náročných používateľov

Obe zariadenia majú samé o sebe špičkové parametre, ich prednosti však vyniknú najmä keď sa použijú spoločne. Prinášajú spoľahlivosť a výkon, ktoré zmenia spôsob vašej práce.

Myš Logitech MX Master 3

Pokročilá bezdrôtová myš Logitech MX Master 3 bola navrhnutá s dôrazom na rýchlosť a presnosť. Jej starostlivo vymodelovaný tvar je dostatočne pohodlný aj pre dlhé pracovné dni a znižuje námahu vašej ruky a zápästia. Okrem možností prispôsobenia ponúkaných prostredníctvom Logitech Options sú k dispozícii aj prednastavené profily pre obľúbené softvérové aplikácie. Myš je vybavená veľmi presným senzorom Logitech MX Darkfield s rozlíšením 4 000 DPI, ktorý dokáže pracovať na ľubovoľnom povrchu vrátane skla. Batéria vydrží pri plnom nabití až 70 dní a už po trojminútovom rýchlom dobíjaní zvládne celodennú prevádzku.

Klávesnica Logitech MX Keys

Pokročilá bezdrôtová klávesnice Logitech MX Keys s plynulým stiskom kláves a presnou hmatovou odozvou dokáže spríjemniť písanie i veľmi dlhých textov. Funkcia inteligentného podsvietenia kláves detekuje vaše ruky a automaticky zapína a nastavuje úroveň podsvietenia podľa svetelných podmienok v miestnosti. Vie sa aj vypnúť keď klávesnicu nepoužívate, aby sa šetrila energia batérie a obmedzilo sa rozptyľovanie pozornosti. K verzii Logitech MX Keys Plus je k dispozícii aj mäkká, odolná a odnímateľná opierka rúk, ktorá prináša ešte väčší komfort pri práci.

MX Master 3 + MX Keys = sila synergie

Logitech MX Master 3 a MX Keys sú kompatibilné s platformami Windows, MacOS a najobľúbenejšími linuxovými distribúciami. Myš i klávesnica podporujú technológiu Logitech Flow pre jednoduché a rýchle prepínanie ovládania medzi troma počítačmi s Windows alebo MacOS súčasne. Medzi počítačmi a operačnými systémami môžete dokonca aj kopírovať a vkladať obsah, obrázky, či dokumenty. Logitech MX Master 3 a Logitech MX Keys boli vytvorené tak, aby ste s nimi vydržali dlhé hodiny používania, majú rýchle nabíjanie cez USB-C a špičkový dizajn. Vďaka svojim prednostiam sa stanú pýchou každého moderného počítačového pracoviska.

Dostupnosť a cena: Logitech MX Master 3 a Logitech MX Keys by mali byť k dispozícii na Slovensku a v Českej republike a v priebehu septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 109 euro za MX Master 3 a 109 euro za MX Keys. Dlaňová opierka MX Palm Rest sa predáva samostatne za 19 euro.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk