motorola one vision umožňuje zachytiť životné okamihy aj pri slabom osvetlení

motorola one vision umožňuje zachytiť životné okamihy aj pri slabom osvetlení

Predstavte si tak neuveriteľný filmový zážitok, že sa zmestí do dlane vašej ruky. Fotoaparát, ktorý fotí ostré fotografie za každého svetla, až to vyzerá, že máte schopnosť videnia v tme. Ukázalo sa, že také niečo existuje a prinášame to všetko s motorola one vision, ktorý je navrhnutý pre maximalizovanie vášho pohľadu na svet cez jasnejší objektív.

motorola one vision obsahuje náš doteraz najmodernejší kamerový systém, ktorý je poháňaný umelou inteligenciou a 48 MP duálny systém zadných kamier, ktorý používa pokročilú technológiu Quad Pixel. Filmový displej umožňuje maximálnu veľkosť zobrazenia, takže zážitok z kina môžete mať priamo na dosah ruky! Navyše sa môžete spoľahnúť na užitočné inovácie od Google a batériu s celodennou výdržou, s ktorou vydržíte deň aj noc. Spoločnosť Motorola pokračuje v zavádzaní inovácií a odpovedá na vašu výzvu prinášať zmysluplné produkty so špičkovými technológiami.

Maximalizujte svoj pohľad

Vychutnajte si zážitok ako z kina bez ohľadu na to, kde sa nachádzate s prvotriednym 6,3“ Full HD+ Cinema Vision displejom so zabudovanou kamerou a pomerom strán 21:9. motorola one vision ponúka ultraširoký filmový displej pre maximalizáciu filmov a videí na cestách. To všetko je zabalené v elegantnom, štíhlom dizajne, ktorý je veľmi komfortný na držanie a používanie v jednej ruke. Vyberte si z našich krásnych 4D Corning Gorilla Glass gradient farieb, ako je zafírová a bronzová - štýlový vzhľad pre moderného spotrebiteľa.

Noc patrí vám

Osvetlenie vytvára rozdiel pri fotografovaní. Práve preto vám motorola one vision poskytuje pokročilú technológiu Quad Pixel. Kombináciou štyroch pixelov do jedného veľkého 1,6 µm pixelu poskytuje 48 MP senzor štvornásobnú svetelnú citlivosť. Vychutnáte si neuveriteľne ostré 12 MP fotografie so zlepšeným jasom a zníženým šumom obrazu. 48 megapixelový (MP) senzor na zadnej strane telefónu taktiež prichádza vybavený s optickou stabilizáciou obrazu (OIS) a naším novým módom Nočné Videnie. OIS kompenzuje rozmazanie fotiek a videí, zatiaľ čo Nočné Videnie vám umožňuje snímať jasné a ostré fotografie aj v tmavých svetelných podmienkach.

Vyzerajte najlepšie v každom svetle

25 MP predný fotoaparát vám na motorola one vision umožňuje vybrať si veľkosť pixelov v závislosti od situácie a zaistiť, aby ste zakaždým zachytili vysokokvalitné fotografie. V jasnom svetle môžete zachytiť 25 MP selfies s neuveriteľnými detailmi. Keď uviaznete v slabom osvetlení, 1,8 µm technológia Quad Pixel vám umožní zachytiť neuveriteľne ostré snímky.

Inovácie riadené umelou inteligenciou

Nemusíte minúť veľa pre najlepší fotografický zážitok na vašom smartfóne. motorola one vision prichádza vybavená s pokročilými funkciami fotoaparátu a poháňaná schopnosťami hĺbkového učenia osemjadrového procesora. Naša nová funkcia portrétového osvetlenia využíva umelú inteligenciu na pridanie krásnych svetelných efektov na vašu tvár, pričom automatické snímanie úsmevu a inteligentná kompozícia zaisťujú, že vaše fotografie sú vždy Insta-ready.

Google a Motorola partnerstvo

Budeme naďalej spolupracovať so spoločnosťou Google, aby sme presahovali požiadavky na softvér a poskytovali mesačné aktualizácie zabezpečenia po dobu 3 rokov, aktualizovaný operačný systém a jednoduché rozhranie prostredníctvom systému Android One. S Android ekosystémom, vás vybavíme s užitočnými inováciami, ako sú Google Asistent, a funkciami pre zodpovednosť, ako Digital Wellbeing, ktorá vám pomáha sústrediť sa na to, čo je naozaj dôležité.

Pracuj a hraj sa celý deň

Nabitý program nie je pre motorola one vision žiadny problém. 3500 mAh batéria dokáže na jedno nabitie poháňať smartfón po celý deň. Keď príde čas na dobitie, TurboPower vám poskytne až 7 hodín energie iba po 15 minútach nabíjania, takže ste okamžite pripravení. 

Priestor pre viac

Nikdy si nenechajte ujsť moment na zachytenie záberu vďaka neobmedzenému vysokokvalitnému úložisku fotiek Google Photos. 128 GB úložisko na motorola one vision zaručí dostatok miesta pre pesničky, videá a filmy a navyše môžete pridať až do 512 GB pamäte s microSD kartou. To sú tisíce súborov a nekonečná HD zábava vďaka Univerzálnemu Flash úložisku motorola one vision. To vám poskytuje ultrarýchly výkon a bezproblémovú schopnosť multitaskingu v rámci jedného výkonného zariadenia.

Dostupnosť a cena: motorola one vision bude na Slovensku dostupný od 16. mája 2019 u autorizovaných predajcov za propagačnú štartovaciu cenu 299 eur s DPH.

Zdroj: Lenovo/motorola, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk