CES 2018 - NVIDIA predstavila obrovské herné obrazovky a spúšťa beta prevádzku GeForce NOW

CES 2018 - NVIDIA predstavila obrovské herné obrazovky a spúšťa beta prevádzku GeForce NOW

NVIDIA v priebehu tohtoročného veletrhu CES v Las Vegas predstavuje množstvo noviniek a jednými z najzaujímavejších sú určite veľkoformátové herné displeje, GeForce NOW pre počítače a nové funkcie v službe GeForce Experience.

Spoločnosť NVIDIA dnes na veletrhu CES 2018 v Las Vegas predstavila BFGD, teda veľkoformátové herné displeje. Boli vyvinuté v spolupráci s partnerskými výrobcami Acer, ASUS a HP a ponúknu 65“ obrazovku s 4K rozlišením, 120Hz obnovovacou frekvenciou a podporou HDR aj technológiu NVIDIA G-SYNC. A vďaka integrácií jedného z najpokročilejších multimediálnych streamovacích zařízením NVIDIA SHIELD ponúknu ničím nerušený zážitok z plynulého hrania aj nejoblíbenejšie aplikácie pre streamování obsahu na jednej velkej obrazovke. Integrované sú všetky funkcie SHIELD TV spolu s Google Asistentom a funkciou NVIDIA GameStream.Tieto obrazovky podporujú najnovšiu NVIDIA G-SYNC HDR technológiu, ktorá zaručuje plynulé hranie s okamžitou odozvou, aká na takto veľkých displejocj doteraz nebola bežná. A okrem 4K HDR tiež disponujú direct-array podsvietením so špičkovým jasom 1000 nitov a farebným gamutom DCI-P3. Více informácií o týchto obrazovkách se nachádza priamo na stránkach GeForce dostupnej na tomto odkaze.Zmente svoj starší stolný počítač alebo notebook na výkonný herný stroj s GeForce NOW

Dnešným dňom zahajuje služba GeForce NOW pre streamovanie hier prevádzku v režime "free beta" kompatibilnú s väčšinou stolných počítačov a notebookov s operačnými systémami Windows a macOS. GeForce NOW dokáže prepojiť hráčov s ich hernými účtami na väčšine elektronických obchodov. Od dnes je podporovaný obchod Uplay PC, portál spoločnosti Ubisoft a medzi dostupné tituly patria napríklad Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Assassin’s Creed: Black Flag, Tom Clancy’s The Division, For Honor a Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.Viac informácií o tejto službe nájdete na blogu spoločnosti NVIDIA a stiahnuť si ju môžete priamo na tomto odkaze.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk