Majte veci pod dohľadom s IP kamerou Xiaomi

Majte veci pod dohľadom s IP kamerou Xiaomi

Určite sa medzi našimi čitateľmi nájdu jedinci, ktorí majú radi veci pod kontrolou a záleží im na bezpečnosti majetku. Dnes, v dobe smart zariadení, požiadavky tejto skupiny používateľov spĺňaju IP kamery.

Máme tu navyše lahôdku aj pre tých, ktorí si potrpia na dizajne zariadenia. Model Xiaomi Dafang sa totiž môže pochváliť prestížnym dizajnérskym ocenením Reddot Awards. Okrem podareného dizajnu zaujme aj množstvom funkcií a mierou zabezpečenia. Video je zaznamenávané vo FullHD rozlíšení (1920x1080px) pri 15 snímkoch za sekundu a je možné ho sledovať či už v aplikácii výrobcu Mi Home alebo zo záznamu na pamäťovej karte, ktorá môže mať maximálnu kapacitu 32GB.

Pomocou aplikácie Mi Home je taktiež možné meniť aj uhol pohľadu, ktorý je v prípade horizontálnej polohy 360 stupňov a vertikálnej 93 stupňov, alebo dávať hlasové povely osadenstvu na druhej strane prenosu. O bezpečnosť prenášaných dát sa obávať nemusíte, keďže všetky sa prenášajú v šifrovanom stave a vaše osobné nastavenia sú uložené v službe Xiaomi Cloud.

IP kamera Xiaomi Dafang je v obchode GearBest.com dostupná za 30,05 Eur, po kliknutí sem. Táto cena je konečná, keďže tento model sa nachádza aj v sklade na území EÚ. Tovar sa k vám tak dostane rýchlejšie a máte istotu, že sa vyhnete plateniu dodatočného cla.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk