Stolné počítače Lenovo pre celú rodinu

Lenovo rozširuje svoju ponuku All-in-One počítačov o dve novinky - IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440, ktoré sú užívateľsky prispôsobené pre celú rodinu. Vďaka konštrukcii "všetko v jednom" na pracovnom stole nezaberú príliš miesta, ľahko sa zapájajú a ich stabilitu zabezpečuje celokovový stojan.

IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440 sú vybavené operačným systémom Windows 8, obe novinky ponúkajú 1 TB priestoru na pevnom disku a operačná pamäť až 8 GB DDR3. Sú poháňané treťou generáciou procesorov Intel Core i3 a grafickou kartou NVIDIA GeForce GT 615 2GB. Užívatelia určite ocenia aj zabudovanú DVD napaľovačku, voliteľný TV tuner alebo čítačku kariet 6v1.

 

Ako stvorené pre domácu zábavu

Obraz poskytuje širokouhlý displej LED HD +, ktorý je možné nastaviť v uhle -5 až 25 stupňov. Používatelia si tak môžu zvoliť sklon obrazovky, ktorý najviac vyhovuje ich potrebám, či už ide o surfovanie na internete v kuchyni, vytváranie prezentácií v pracovni alebo sledovanie videa v obývačke. IdeaCentre C340 je vybavený 20 palcovým displejom, model IdeaCentre C440 21,5 palcovým.

"All-in-One počítače IdeaCentre C340 a C440 predstavujú ideálne riešenie do domácností, kde riešia, aký počítač si zaobstarať pre celú rodinu. Je na nich totiž možné pohodlne surfovať, volať si s priateľmi, hrať hry alebo sa pozerať na filmy, " hovorí Pavel Janich, manažér Idea produktov spoločnosti Lenovo. " Navyše sú dostupné za veľmi priaznivú cenu," dodáva.

Prístup k rade aplikácií, ako je Lenovo Companion a Lenovo Suppport, umožňuje vyskúšať mnoho praktických a zábavných funkcií, pre deti je pripravený výukový softvér. Aplikácia YouCam je schopná rozpoznávať tváre a vytvárať obrazové efekty, čo zvyšuje interaktivitu a zábavu počas videohovorov. Systém Lenovo Dynamic Brightness zase automaticky upravuje jas displeja podľa okolitého osvetlenia a funkcia Lenovo Eye Distance rozpozná, či je používateľ príliš blízko displeja, čím chráni jeho zrak.

 

Cena a dostupnosť

Lenovo IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440 sú na českom trhu k dispozícii od novembra. IdeaCentre C340 je možné zaobstarať za cenu od 8 333 Kč bez DPH a IdeaCentre C440 za cenu od 9 166 Kč bez DPH.

 

zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk