Herná laserová myš ASUS ROG GX1000

ASUS predstavil hernú laserovú myš GX1000 z rady Republic of Gamers, vybavenú senzory s rozlíšením až 8 200 dpi a teflónovými podložkami, ktoré priľnú k povrchu. Vďaka tomu myš hráčom poskytne rýchlu odozvu pri každom pohybe. Ergonomické prevedenie prispieva k vyššej presnosti aj po niekoľkohodinovom hraní. Užívatelia môžu jednoducho prepínať medzi režimami rozlíšenia dpi a využívať šesť programovateľných makier. 

Presné ladenie výkonu

Myš GX1000 je vybavená teflónovými podložkami, ktoré dobre kĺžu po takmer akomkoľvek povrchu. Užívatelia si môžu upravovať hmotnosť myši podľa svojich potrieb pomocou sady vymeniteľných závaží. Môžu tiež jednoducho prepínať medzi štyrmi režimami rozlíšenia (50 dpi až 8 200 dpi) a zásluhou LED kontroliek rôznych farieb (červená, oranžová, zelená a čierna) na prvý pohľad uvidia, ktorý režim je práve aktívny. Prostredníctvom intuitívneho užívateľského rozhrania je možné navyše nastaviť šesť programovateľných makier a ďalšie špeciálne herné funkcie, ako je nastavenie rýchlosti odozvy - to všetko pomocou niekoľkých kliknutí. Myš GX1000 sa dodáva s vlastnou podložkou ROG.

Povrchová úprava myši GX1000 z brúseného hliníka je veľmi odolná. Logo ROG žiari štyrmi rôznymi farbami, ktoré si môžu užívatelia sami nadefinovať a priradiť k rôznym profilom.

Odporúčaná cena novinky je 1690 Kč s DPH.

Senzor  Laserový
Rozlíšenie Nastaviteľné, 50–8 200 dpi
Rozhranie Káblové
Hmotnosť 150-175 g (podľa využitia piatich 5g závaží)
Rozmery 128 × 65,5 × 43,5 mm
Systémové požiadavky Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Spotreba energie 5 Vdc / 100 mA

 

zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk