Nový tablet TOSHIBA AT300SE

Toshiba dnes predstavila najnovší model, ktorý rozšíri ponuku tabletov: AT300SE. Tento prístroj s 10.1-palcovým displejom a Androidom™ je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí chcú využívať všetky možnosti bezplatných aplikácií. Je vybavený rýchlym a efektívnym procesorom NVIDIA® Tegra® 3 so širokouhlým displejom s pomerom strán 16:10 a veľmi širokým pozorovacím uhlom. AT300SE tak s prehľadom splní všetky nároky, ktoré môžu používatelia tabletu mať.

Tenký, ľahký, štýlový a robustný

Nový model SE zúročuje prednosti a kvalitu úspešného tabletu Toshiba AT300 v ekonomickom formáte. AT300SE sa pýši veľkou mobilitou na cestách. Je tenký iba 10,5 mm a s hmotnosťou iba 625 g sa približuje tabletom Toshiba najvyššej triedy. Jeho štýlový a metalický dizajn mu dodáva veľmi atraktívny vzhľad. Štruktúrovaný, plastický povrch zadnej strany zaisťuje výborné držanie v ruke bez kĺzania. AT300SE je vyrobený tak, aby umožnil intenzívne používanie doma aj na cestách, pričom ponúka výbornú, 10-hodinovú* výdrž.

Množstvo aplikácií

Na tablete Toshiba AT300SE beží systém Android 4.1 Jelly Bean - najnovšia platforma Androidu™, ktorá je optimalizovaná pre tablety. V okamihu môžete otvoriť video, hudbu aj fotografie uložené v širokej škále formátov, alebo jednoducho hrať. Rýchly a jednoduchý prístup k portálu Toshiba Places umožňuje divákom využiť v rámci zábavy pestrú ponuku spravodajských informácií a poskytovateľov služieb videa na požiadanie a tiež zdieľať svoje názory a zážitky s priateľmi. Táto predinštalovaná platforma založená na službách cloud umožňuje používateľom, aby si vychutnali svoj obľúbený digitálny obsah z TV, PC alebo tabletu. Okrem toho majú používatelia priamy prístup k viac ako 700.000 aplikáciám a hrám prostredníctvom Google Play™. Pre jednoduché využitie osobných multimediálnych knižníc uložených na externých diskoch je tento tablet Toshiba vybavený micro-USB portom, slotom pre pamäťovú kartu microSD™ do kapacity 64 GB s podporou formátov SDHC / SDXC a Bluetooth ® 3.0.

Voľba pre spotrebiteľa

"Sme radi, že môžeme ponúknuť rýchlo rastúcej zákazníckej základni používateľov tabletov ďalší model, ktorý osloví svojou cenou a možnosťami mnoho spotrebiteľov," hovorí Andy Bass, výkonný viceprezident DS Company spoločnosti Toshiba Europe. „S Toshiba AT300SE ponúkneme teraz ďalší model populárnej kategórie prístrojov s veľkosťou displeja 10,1," ktorý dopĺňa prémiový tablet Toshiba AT300. Pre používateľov, ktorí uprednostňujú menšie, vreckové tablety, máme v ponuke špičkový 19,6 cm (7,7") prístroj Toshiba AT270. A pre tých, ktorí chcú to najlepšie z "oboch svetov", sme nedávno predstavili konvertibilný ultrabook Toshiba Satellite U920t , ktorý kombinuje veľký 31,8 cm (12,5 ") tablet s výkonným a pohodlným Ultrabookom™ s operačným systémom Windows 8 v jednom hybridnom šasi."
 

Nový tablet Toshiba AT300SE bude v Európe dostupný vo štvrtom štvrťroku 2012.

Fakty & Vlastnosti

 • Android™4.1, Jelly Bean
 • 25.7cm (10.1”) LCD kapacitný dotykový displej, 1280 x 800, 16:10, CSV, IPS, široký pozorovací uhol
 • CPU: NVIDIA® Tegra 3 procesor s integrovaným grafickým adaptérom
 • RAM: 1GB DDR3L-1333 (667 MHz) na doske
 • eMMC: 8/16/32GB
 • Porty a sloty: 1x micro-USB , microSDTM s podporou SDHC/SDXC do 64GB, sluchátkový /mikrofónny kombinovaný port
 • Pripojiteľnosť: WLAN/Bluetooth 3.0./GPS
 • Kamery: 3.0. MPixel (zadná), 1.2 MPixel (predná)
 • Batéria: dvojčlánková, 25.0Wh
 • Rozmery: 261 x 180 x 10.5mm
 • Hmotnosť: 625g
 • Farba: strieborná s bodkovanou štruktúrou
 • Dostupné príslušenstvo: Stojan, chránič displeja

 

 

zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk