9 produktov Logitech získava ocenenie CES Innovations Award

Logitech dnes oznámil, že deväť z jeho produktov bolo vyznamenaných ocenením International CES Innovations 2013 Dizajn and Engineering Award udeľovaným za inovatívny dizajn a technológie v súvislosti s medzinárodným veľtrhom International CES 2013. Toto uznanie získali produkty Logitech® Wireless Solar Keyboard K760, Logitech® Solar Keyboard Folio, Logitech® Wireless Rechargeable Touchpad T650, Logitech® Zone Touch Mouse T400, Logitech® Ultrathin Keyboard Cover, Logitech® Washable Keyboard K310, Logitech® Bluetooth® Illuminated Keyboard K810, Logitech UE™ 9000 Wireless Headphones a Logitech Harmony® Touch.

„Toto ocenenie je pre nás skutočnou poctou a potvrdzuje, že spoločnosť Logitech patrí medzi popredných svetových výrobcov produktu s mimoriadnym dizajnom a technológiami,” povedal Bracken Darrell, prezident spoločnosti Logitech. „Naším cieľom je prinášať používateľom skvelé produkty, a tieto ocenenia dokazujú, že sme v tomto smere tento rok dosiahli pokrok.”

Tento rok boli produkty Logitech ocenené v nasledujúcich kategóriách:

 

Ocenenie v kategóriách Ekologický dizajn & Trvale udržateľné technológie a Technika pre lepší svet:

Logitech Wireless Solar Keyboard K760

Logitech Wireless Solar Keyboard K760 pre prístroje Mac®, iPad® a iPhone® kombinuje jednoduchosť pripojenia Bluetooth® s funkciou ľahkého prepínania. Umožňuje totiž spárovať niekoľko prístrojov zároveň a následne medzi nimi rýchlo prepínať stlačením jediného tlačidla. Navyše bola navrhnutá tak aby jej ekologická stopa bola čo najmenšia. Integrované solárne panely sa dobíjajú pri vonkajšom aj izbovom svetle, dodáva sa v balení bez PVC a v plne recyklovateľnej škatuli.


 

Ocenenie v kategóriách Ekologický dizajn & Trvale udržateľné technológie a Príslušenstvo k počítaču:

Logitech Solar Keyboard Folio

Obal Logitech Solar Keyboard Folio umožňuje štýlovú ochranu prednej aj zadnej strany tabletu iPad 2 a iPad® tretej generácie. Obal má vstavanú klávesnicu, ktorá sa k vášmu iPadu pripojí pomocou Bluetooth, a dobíja sa svetlom cez integrované solárne panely. Po úplnom nabití môžete na klávesnici písať až dva roky, a to aj v absolútnej tme.


 

Ocenenie v kategórii Príslušenstvo k počítačom:

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 podporuje celú škálu gest v systéme Windows 8 a má veľkú sklenenú dotykovú plochu, takže budú mať vaše prsty viac priestoru pre voľný pohyb. Medzi jeho mnohé funkcie patrí napríklad švihnutie smerom od kraju touchpadu pre zobrazenie panelu charm a k prepínaniu aplikácií, zväčšenie obrazu roztiahnutím prstov a gestá pre tri prsty.

Logitech Zone Touch Mouse T400 

Logitech Zone Touch Mouse T400 je hybridná myš, ktorá podporuje navigáciu v systéme Windows 8. Je vybavená sklenenou dotykovou plochou pre vertikálne a horizontálne rolovanie a pre rýchly prístup k obrazovke Štart vo Windows 8. 

Logitech Ultrathin Keyboard Cover 

Logitech Ultrathin Keyboard Cover je navrhnutá ako doplnok k tabletu iPad 2 a iPad tretej generácie. Štýlový, ultratenký hliníkový kryt displeja chráni váš iPad a jeho vstavená klávesnice sa pripojí k tabletu pomocou technológie Bluetooth. 

Logitech Washable Keyboard K310

Logitech Washable Keyboard K310 je umývateľná klávesnica, ktorú môžete ponoriť až 30 centimetrov pod vodu a ľahko ju vyčistiť. Odtokové otvory na spodnej strane klávesnice umožňujú jednoduché vysušenie a klávesy majú laserovú potlač s UV poťahom, takže znaky nevyblednú. Klávesnica je tiež navrhnutá pre pohodlné písanie vďaka príjemnému rozvrhnutiu kláves a tenkému profilu.

Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810: 

Klávesnica Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 využíva technológiu jednoduchého prepínania Bluetooth, takže ju môžete spárovat s niekoľkými prístrojmi zároveň a potom medzi nimi rýchlo prepínať stlačením jediného tlačidla. Je kompatibilná so zariadeniami Windows, iOS a Android™ a jej klávesy sú rozložené pre Windows 8.


 

Ocenenie v kategórii Slúchadlá:

Logitech UE 9000 Wireless Headphones

Slúchadlá Logitech UE 9000 majú laserovo vyladené drivery a kvalitné Bluetooth pripojenie, čoho výsledkom je pozoruhodná úroveň výkonu a čistoty zvuku. Majú tiež aktívnu funkciu potlačenia nežiaduceho hluku a vstavané ovládače, ktoré umožnia zapínať hudbu alebo prijímať telefonické hovory.


 

Ocenenie v kategórii Domáce audio/video príslušenstvo:

Logitech Harmony Touch:

Logitech Harmony Touch je vyspelý univerzálny diaľkový ovládač s intuitívnym farebným dotykovým displejom, ktorý vám umožní švihom a poklepaním vybrať vašu obľúbenú zábavu. Ovládač si môžete ľahko prispôsobiť a zoradiť si ikony až 50 programov priamo na displeji. 

Prestížne ocenenia Innovations Dizajn and Engineering Awards sú sponzorované spoločnosťou Consumer Electronics Association (CEA) – organizátorom veľtrhu International CES, najväčšej svetovej výstavy spotrebnej elektroniky. Tieto ocenenia sa udeľujú významným počinom v produktovom dizajne a technológiách už viac ako 30 rokov.

Deväť ocenených produktov Logitech bude vystavených v hoteli The Venetian v Las Vegas na veľtrhu 2013 International CES, ktorý sa uskutoční od 8. do 11. januára 2013. Produkty sú tiež zverejnené na webovej stránke http://cesweb.org/Awards/CES-Innovations-Awards.aspx.

 

zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk