Acer uvádza monitory série H6 s LED podsvietením

Acer uvádza na trh rad monitorov H6 s LED podsvietením a technológiou Mobile High-Definition Link (MHL). Vďaka nej môže monitor zobraziť obsah zo všetkých mobilných zariadení, ktoré MHL podporujú. Toto pripojenie umožňuje používateľom lepší zvukový aj vizuálny zážitok na väčšom displeji a ľahšie ovládanie mobilným zariadením.

Séria H6 prichádza v dvoch uhlopriečkach: 21,5 "(H226HQL) a 23" (H236HL). Oba modely sa môžu pochváliť Full HD rozlíšením (1 920 × 1 080 bodov) a IPS panelom s veľmi širokým pozorovacím uhlom až 178 °. Ten umožňuje užívateľom sledovanie obrazu z rôznych pozícií bez toho, aby bol znížený jas a bohaté detaily snímok.

Monitory série H6 majú štýlový kefovaný povrch, ktorý skĺbi jednoduchý, a pritom zaujímavý vzhľad. Ten dopĺňa špeciálny bezrámový dizajn, ktorý zlepšuje vizuálny zážitok a je perfektný aj pre najnovšie PC. Monitory zároveň umožňujú náklon -5 až 15 ° pre pohodlnejšie sledovanie obrazu.

Séria H6 neponúka len port HDMI ® so štandardom MHL, ale aj konektory DVI a VGA, používatelia tak majú široké možnosti pripojenia. S vstavanými reproduktormi, kvalitným ostrým obrazom s Full HD rozlíšením a kontrastom 100 000 000:1 prináša rad monitorov H6 príjemnejšie zážitky pri sledovaní akéhokoľvek obsahu.

Rad H6 sa začne predávať v decembri 2012. Pre viac informácií o dostupnosti jednotlivých modelov, ich špecifikáciách a cenách, sa pozrite na stránky www.acer.sk.

 

zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk