SD karta s Wi-Fi od TRANSCEND

Transcend uvádza na trh pamäťovú kartu SDXC Class 10, ktorá je zároveň Wi-Fi adaptérom. Po vložení karty do vhodného fotoaparátu alebo videokamery možno bezdrôtovo prenášať fotky a filmy do počítača a mobilných zariadení, alebo ich tiež sprístupňovať na internete.

 

Ponúkaná karta môže fungovať v dvoch režimoch. Režim Direct Share sa automaticky aktivuje po zapnutí zariadenia a umožňuje okamžite sprístupniť fotky v bezdrôtovej sieti. Režim Internet Mode ponúka pripojenie k internetu prostredníctvom najbližšieho hotspotu alebo na príklad cez mobil. Počas prevádzky v režime Internet Mode možno vybrané fotky rýchlo stiahnuť z karty a odoslať e-mailom alebo vložiť do svojho profilu v sociálnej sieti.

 

Prevádzkové režimy sa prepínajú pomocou špeciálnej aplikácie Wi-Fi SD. Aplikácia, navrhnutá pre operačné systémy iOS a Android, umožňuje automaticky usporiadať fotky podľa vybraných kategórií a je vybavená funkciou Shoot & View. Táto funkcia ponúka možnosť okamžitého odoslania fotky do smartfónu alebo tabletu pre upravenie a sprístupnenie v žiadanej podobe. Jednoduché a intuitívne rozhranie aplikácie umožňuje pohodlne prehliadať a sprístupňovať fotky a filmy.

 

Aplikácia pre Wi-Fi SD je na stiahnutie zadarmo v AppStore, Google Play a Amazon Appstore.

Karty TRANSCEND SDHC Class 10 s Wi-Fi sú dostupné v kapacite 16 a 32GB.
Cena:
Odporúčaná maloobchodná cena je: 1 390, - Kč s DPH v prevedení 16GB a 1 980, - Kč s DPH v prevedení 32GB
Záruka:
Na uvedený výrobok sa vzťahuje 24 mesačná záruka výrobcu.

 

 

zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk